Přečtěte si

Přečtěte si článek na téma, které vás nejvíce zajímá. Potřebujete vybrat správný typ markýzy? Uvažujete o zastřešení terasy a nevíte jaký typ zvolit? Tato a další témata naleznete v naší rubrice článků.

Nejnovější články:

Kompletní realizace zastřešené terasy

Podívejte se na úžasnou zimní zahradu Glasoase® od německého výrobce Weinor doplněnou o krásnou terasu Millboard.

čtěte více ...

Výhody terasové podlahy Millboard

Kompozitní terasa Millboard je výjimečná svým přírodním vzhledem, odolností a minimálními nároky na údržbu. Podívejte se sami...

čtěte více ...

9 způsobů jak přizpůsobit zastřešení terasy Glasoase na míru

Podívejme se variabilitu návrhu zastřešení Glasoase. Jedná se o v mnoha ohledech o velmi promyšlenou a flexibilní konstrukci.

čtěte více ...

7 doporučení pro více pohody na zastřešené terase

Rádi odpočíváte na terase? Podívejte se, jak můžete ovlivnit vaši pohodu na prosklené terase Glasoase.

čtěte více ...

11 vybraných detailů – zastřešení terasy Glasoase pohledem zblízka

Design se slovy popisuje obtížně a proto se vám pokusíme přiblížit estetiku vybraných detailů konstrukce zastřešené terasy Glasoase na fotografiích.

čtěte více ...

Zastřešení pro terasy s vysokými estetickými ambicemi

Na první pohled zachytí vaši pozornost, zaujme vás svou jednoduchostí a vizuální čistotou bez zbytečných hran a zakřivení. A když se přiblížíte, odhalíte k vašemu překvapení nečekanou sofistikovanost a jedinečnost.

čtěte více ...

Srovnejte inovované hliníkové pergoly weinor

Kombinují užitečné funkce, prvotřídní provedení a výjimečně stylový vzhled. Proměňte svou terasu v místo, kam se budete každý den těšit. Představíme Vám moderní pergoly poskytující nejenom stín a ochranu před deštěm. Nechte se inspirovat!

čtěte více ...

Další články na téma zastřešení a markýz:

Montáž terasové podlahy

Systém Terrazza s posuvnými skly w17-c

Plánujete vybudovat na své terase novou podlahu? Vedle výběru vhodného materiálu je důležité také její správné provedení. Pokud se chcete dovědět více o tom jak probíhá montáž terasové podlahy, můžete se v tomto článku inspirovat našimi zkušenostmi a osvědčenými postupy.

čtěte více ...

Zastřešení terasy

Systém Terrazza s posuvnými skly w17-c

Máte krásnou terasu, ale kvůli špatnému počasí jí nemůžete využívat tak často, jak byste chtěli? Počasí bohužel ovlivnit nemůžeme, ale nabídneme vám jednoduché řešení – schovejte se před ním. A znáte lepší místo, než je elegantní prosklená terasa, která vás ochrání před deštěm, sluncem a sněhem?

čtěte více ...

Markýzy – jak si vybrat vhodný typ stínění!

Markýza jako součást architektury

Rozhodli jste se investovat do stínění a rozhodujete se mezi širokou nabídkou stínících prvků? Proč byste si měli vybrat ze všech typů stínění právě markýzu? Rádi bychom vám přiblížili nejdůležitější vlastnosti a největší výhody použití venkovních markýz, díky kterým se stávají čím dál oblíbenější a zájem o ně neustále roste.

čtěte více ...

Typy markýz

Otevřené markýzy s nosným profilem

Na trhu existuje mnoho typů venkovních markýzjak si vybrat tu pravou? Máte se rozhodnout pro otevřenou nebo kazetovou markýzu? Se sklopnými nebo výsuvnými rameny? V následujícím textu se vám pokusíme popsat výhody a rozdíly mezi jednotlivými konstrukcemi markýz tak, abychom vám pomohli při rozhodování a usnadnili výběr. Správný výběr vám zaručí, že markýza splní všechna očekávání a účel, pro který si ji pořizujete.

čtěte více ...

Markýzy s pevnou konstrukcí a posuvným potahem

Markýza s pevnou konstrukcí Plaza Home

Pokud máte terasu, určitě jste již zažili podobnou situaci. Pořádáte na terase dlouho připravovaný večírek. Vy jako hostitel máte plné ruce práce s občerstvením a udržením zábavy. Všichni se dobře baví a vypadá to ideálně až do okamžiku, kdy se začnou stahovat mračna. Znervózníte. Modlíte se, aby hezké počasí vydrželo, protože jinak vás čeká buď ukončení večírku nebo zmatečné přesunutí všech a všeho dovnitř. Ani jedna z možností se vašim hostům líbit nebude.

čtěte více ...