Osvětlení terasy, světla na terasu

Obytné zahrady a relaxační zóny na terase u rodinného domu jsou oblíbeným tématem mnoha publikací o domu a zahradě. Jestliže se rozhodnete vybudovat si novou terasu, na níž budete moci pohodlně relaxovat, nezapomínejte na efektivní osvětlení terasy.

K orientačnímu osvětlení terasy jsou nejvhodnější nenápadná zápustná svítidla, která se instalují do dlažby či podlahy. Nikdy o ně nezakopnete a v noci Vás mohou ochránit před pádem.

Zápustné svítidlo Alpha
Večerní atmosféra

Moderní světla na terasu jsou významné dekorativní prvky, které zkrášlí vaši terasu i během jasného letního dne. Pod temným pláštěm noci pak osvětlení terasy okouzlí všechny romantické duše a propůjčí zahradě pohádkovou atmosféru. Když noc zahalí květy a křoviny do temnoty, osvětlení terasy láká k večernímu posezení. K dekorativnímu osvětlení terasy se hodí svítící květináče a svítící podstavce pod květiny. Obklopte se živými květinami a vychutnávejte si vůni čerstvého vzduchu.

Svítící krychle Cube Light
Stojací lampa Tuli

Tichými a věrnými společníky vaší terasy se mohou stát stolní a stojací lampy Tuli, které díky svému atraktivnímu designu získaly mnohá ocenění (např.Consumenten Award 2010).

Lampy Tuli poslouží u večeře na terase, při čtení knihy nebo hraní společenských her po setmění. K osvětlení terasy, altánku či pergoly můžete použít závěsnou lampičku Tuli. Vaše hosty jistě ohromí i světelné svítící objekty, které by na vaší terase rozhodně neměly chybět. Dekorativní jehlan či svítící koule můžete instalovat přímo na terasu, nebo osvětlit její okolí a zajistit si tak fascinující výhled na noční scenerie. Svítící krychle mohou posloužit jako servírovací stoleček nebo zahradní židle k sezení a vy tak vyřešíte nábytek i osvětlení terasy současně. Nezapomínejte na zahradní svíčky a vyberte si na www.led-zahrada.cz takovou, která vydrží hořet velmi dlouhou dobu.

Stolní lampa Tuli
Závěsné svítidlo Tuli

Pokud u světel na terase preferujete retro styl a vaše zahrada je zařízena v tomto duchu, doporučujeme Vám zahradní lucerničky. V noci vše vypadá jinak a světla na terase Vám umožní vidět mnohem více než černou tmu. Objevte kouzlo noční zahrady, ze které nebudete chtít odejít. Na ukázky se můžete podívat zde.