Představení společnosti

Nabízíme vám kvalitní produkty vybraných výrobců související nejenom se zastřešením teras a stíněním.

Prosklené terasy, pergoly a markýzy od tradičního německého výrobce weinor, jedinečná terasová prkna pro venkovní podlahy od britského výrobce Millboard a stínící techniku vysoké kvality od švýcarského výrobce Griesser.

Společnost Confico Trading
je výhradním autorizovaným dodavatelem
produktů weinor na český trh.

Společnost Confico Trading
je autorizovaným distributorem
produktů Millboard na českém trhu.

Společnost Confico Trading
je výhradním autorizovaným dodavatelem
produktů Griesser na český trh.

Jsme vaším průvodcem světem teras.

Zajistíme pro vás kompletní služby – od poradenství a výběru nejvhodnějších typu produktů, přes vyměření a vypracování individuálního projektu až po odbornou montáž a následný servis. Dodáme vám ucelená řešení vaší terasy včetně dřevoplastových a dřevěných podlah.

Naším cílem je bezchybný výsledek a vaše důvěra. Základem je kvalitně odvedená práce v celém průběhu naší spolupráce. Používáme přesné a moderní nástroje a postupy, jak při zaměřování tak pro montážní práce. Po celou dobu realizace vás zodpovědně informujeme o jejím stavu a dalším postupu. Ctíme dohodnuté podmínky a ceny.

Tvoříme profesionální tým. Prodej, montáže a související služby provádějí odborně vyškolení a zkušení pracovníci. Pokud máte problém nebo nestandardní požadavek, uděláme maximum, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti.

Volíme aktivní přístup. Pokud máte o naše produkty a služby seriózní zájem, rádi vám přivezeme ukázat a předvést vzorky konstrukcí zastřešení teras , markýz, látek a doplňků až k vám. Na místě budoucí realizace zároveň můžeme nejlépe zhodnotit všechny její technické aspekty a zodpovědět vaše otázky.

Šetříme váš čas. Snažíme se vám pomoci při hledání odpovědí na specifické otázky a usnadnit vám výběr produktů. Tvoříme pro vás ucelený internetový katalog produktů a našich realizací. Prohlédněte si fotogalerie, přečtěte si podrobné produktové informace a nalezněte tu pravou inspiraci právě pro vaši terasu.