KONTAKT

Pokud máte zájem o naše produkty a služby
nebo si chcete domluvit schůzku,
napište nám nebo zavolejte.

telefon: (+420) 724 020 988
e-mail: info@confico.cz

Sídlo firmy:

Název:Confico Trading, s. r. o.
Adresa:U Kůlen 372
250 72 Předboj
GPS:50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E

Zakázka v 10 krocích – od poptávky po předání

  1. Zašlete nám vaši poptávku s informacemi o požadovaném uspořádání a přibližnými rozměry. Pomohou nám fotografie místa realizace nebo váš náčrt zaslaný na email.
  2. Vypracujeme pro vás orientační cenovou nabídku podle vašeho konkrétního zadání.
  3. Pokud vám bude navržené řešení vyhovovat a orientační cenová nabídka bude pro vás přijatelná, rádi za vámi přijedeme, předvedeme vám reálné vzorky, provedeme přesné zaměření místa realizace a prodiskutujeme s vámi všechny vaše otázky. Zároveň si z našich vzorníků můžete vybrat barvu konstrukce a markýzové látky tak, aby vše ladilo s vaším domem.
  4. Vypracujeme pro vás přesnou cenovou nabídku a v případě náročnějších realizací také vizualizaci a individuální technický projekt včetně potřebných statických výpočtů.
  5. Pokud budete mít o nabízené řešení závazný zájem, potvrdíte nám vaši objednávku, pro kterou můžeme uzavřít smlouvu o dílo. Můžeme vám pomoci s vyřízením územního souhlasu, stavebního ohlášení nebo povolení.
  6. Po zaplacení dohodnuté zálohy zadáme váš individuální projekt do výroby a budeme vás informovat o předpokládaném doručení. Výroba produktů na míru u našich dodavatelů trvá většinou 4 až 8 týdnů podle složitosti návrhu.
  7. Po doručení produktů se s vámi domluvíme na termínu montáže. Délka montáže závisí na složitosti projektu, požadavcích technologických postupů a množství přípravných a dokončovacích prací. Montáž markýz trvá zpravi la několik hodin. Typická montáž prosklených teras trvá 4 až 7 dnů. Typická montáž dřevoplastové nebo dřevěné podlahy většinou 2 až 5 dní.
  8. Po dokončení montáže vám předvedeme funkčnost díla a spolu s vámi jej detailně prohlédneme a zkontrolujeme.
  9. Sepíšeme s vámi předávací protokol a vystavíme konečnou fakturu s vyčíslením celkové ceny díla.
  10. Radost na závěr – užívejte si svou terasu s rodinou a přáteli! V případě jakýchkoliv potenciálních problémů jsme vám k dispozici.