Kompletní realizace zastřešené terasy

Podívejte se na úžasnou zimní zahradu Glasoase® od německého výrobce Weinor doplněnou o krásnou terasu Millboard.

Proměna terasy v místo pro odpočinek bez omezení

Velikost proměny může být opravdu ohromující. Využitelnost nové terasy se zastřešením se značně rozšířilo. Není již ovlivněno povětrností, denní dobou či mírou poskytovaného komfortu.

Zavěšení zastřešení na podhled domu

Pochybujete, jestli je možné zastřešení na vaši terase postavit? Zeptejte se nás. To vás nic nestojí. Byla by škoda to vzdát předem.

V popisovaném projektu jsme zavěsili zastřešení na na míru vyhotovené nosné konzoly, které jsou ukryty v podhledu střechy.

Reálně využitelný prostor terasy je tak mnohem větší než samotný půdorys skleněné střechy a původní převis poskytuje přirozené stínění.

Od střechy po podlahu

Pro prvotřídní zastřešení teras Weinor vám nabízíme také prémiové terasy Millboard. Oba produkty si vyhovují kvalitou, praktickou stránkou i estetikou. Terasa nebude kazit zážitek z perfektního zastřešení a naopak.

Kompletní realizace jednou stavební firmou

Na každý úkol již před samotnou stavbou je možné najít a oslovit jednoho samostatného odborníka: pro stavební povolení, statické posouzení, technický návrh nestandardních prvků a doporučení pro materiály a estetiku.

Představte si, že na to máte jedinou firmu a jedinou kontaktní osobu. Méně účastníků přináší jednodušší komunikaci, menší prostor pro chyby a plynulejší realizaci.

Úplná nabídka dostupné volitelné vábavy

Zastřešení Weinor umožňuje postupnou realizaci. V první roce je možné posavit třeba jenom střechu se střešní markýzou a v dalším období pak posuvné zasklení.

Nedostanete se do situace, kdy budou jednotlivé části konstrukce od jiných výrobců. Všechna volitelná výbava je navržená v jednotném designu a uživatelsky testována jako funkční celek.

Podobně i Millboard umožní postavit terasu nad terénem, zaoblené schodiště nebo třeba plochu kolem koupacího jezírka.

Nestandardní prvky a promyšlená příprava

Vizualizace i technické výkresy jsou součástí našeho pracovního postupu. Přináší lepší přehled o konečném výsledku a také předem odhaluje nejasnosti a usnadňuje rozhodování na stavbě.

Realizace nestandardních tvarů

Výrobce Weinor vyrobí zastřešení přesně na míru. Zkušený stavitel se zkušeným týmem dokáže využít možnosti této konstrukce na maximum.

Detaily napojení zastřešení na podbití střechy umožnily vytvořit prostor, kam nebude foukat ani padat sníh.

neváhejte pokračovat ... add Další informace o Zastřešení Glasoase
add Požádejte o nabídku

Autor: Confico.cz