Dům a zahrada

Dobrých tipů není nikdy dost! Proto vám přinášíme články o doplňkových produktech námi nabízeného sortimentu, které by vás mohly zajímat. Potřebujete zařídit terasu kvalitním nábytkem? Hledáte nevšední prvky do vaší zahrady? Tato a další témata naleznete v naší rubrice článků.

Osvětlení terasy, světla na terasu

Venkovní zápustné pojezdové svítidlo Alpha

Obytné zahrady a relaxační zóny na terase u rodinného domu jsou oblíbeným tématem mnoha publikací o domu a zahradě. Jestliže se rozhodnete vybudovat si novou terasu, na níž budete moci pohodlně relaxovat, nezapomínejte na efektivní osvětlení terasy.

čtěte více ...

Nábytek z umělého ratanu – stylové posezení nejen na terasu

Sestava z umělého ratanu

Taky se již těšíte na jaro, slunce, svěží rána a na všechny změny, které s sebou toto roční období přináší? Na čas, kdy lze trávit volné chvíle venku na čerstvém vzduchu a užívat si první sluneční paprsky za zvuků měnící se přírody. Jen tak se pohodlně usadit na terase a nechat slunce, ať nás po dlouhé zimě opět pošimrá na tváři.

čtěte více ...

Terasy a balkóny plné zeleně

Dotek přírody

Znáte pana Hnízdo? Je to takový samorost. Má pěkné hnízdečko ve třetím patře secesního činžáku poblíž centra. Když se ráno probudí a je pěkný den, nic mu neudělá větší radost než kafíčko na prosluněném balkóně. Má to tam moc pěkné. Balkón je elegantně vyzdoben všemožnými rostlinami tak hustě, že může vyjít ven třeba jen v županu a stejně kolemjdoucí neuvidí nic než botanickou zahradu. To budoucí manželé pan Smrček a slečna Růžová si pořídili moderní byt se střešní terasou, ze které vidí celé Střešovice. Pan Smrček si potrpí na jehličnany a jeho snoubenka tu vždyzelenou hradbu jemně doplňuje kvetoucími trvalkami a hlavně růžemi, které má ze všeho nejradši. Jako protiklad k jejich městskému loftu může působit viktoriánské sídlo lady a sira Bloomingdalových nedaleko Cambridge, kteří i přes hektary soukromého parku dávají přednost zeleni umístěné co nejblíže svému skromnému příbytku o 12 ložnicích a 6 koupelnách.

čtěte více ...

V programu doslo k nasledujici chybe:

Trida: navigation
Metoda: navigation->print_s
Hlavicka chyboveho hlaseni: 15
Telo chyboveho hlaseni: 1
Cesta volani: include[/var/www/beta/html/frame/index_articles.php] (line of call: 5) => include[/var/www/beta/html/frame/index_common.php] (line of call: 51) => include[/var/www/beta/html/content/cs/articles.html.php] (line of call: 73) => include[/var/www/beta/html/snippets/print_art_list.php] (line of call: 25) => navigation->print_s (line of call: 1180) => _framework::alert
Id navigace: main
Id polozky: art_9

Hlaseni: Neplatny vstupni argument metody v roli identifikatoru polozky navigace. Urcena polozka navigace neexistuje nebo k ni nema aktualni role pristup.