Zimní zahrada Terrazza Originale / Glasoase®

Glasoase® spojuje výhody zimních zahrad
a otevřených teras

a z obou světů nabízí to nejlepší.

Komfort uzavřené terasy, když počasí nespolupracuje a svobodu otevřeného prostoru ve slunných dnech. Zasklení střechy i stěn je z jednoduchého skla bez tepelně izolačních vlastností.

Charakter zasklení předurčuje Glasoase® k využití od časného jara do pozdního podzimu, použitím infrazářičů docílíte pohodové tepelné klima i během chladnějších dnů. Naopak v horkém létě oceníte horizontální nebo vertikální markýzy, které zastíní prostor terasy.

Prohlédněte si galerii fullscreen

Glasoase®, posuvné zasklení w17 easy, 4 x 3 m

od 532 300 Kč s 12% DPH
bez montáže, režijních nákladů, dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: Hliník, práškové lakování
výplň: Vrstvené sklo, tvrzené sklo
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 15 m
hloubka: do 6 m
dodání: od 3 týdnů

Glasoase® je rozšířenou verzí Terrazzy – fixní prosklenou střechou doplněnou o celoprosklené obvodové systémy. Boční zasklení může mít několik podob. Nejoblíbenější variantou je posuvné zasklení, které umožňuje otevřít stěny a získat tak volný prostor. Další variantou je fixní zasklení. Tento způsob volí klienti nejčastěji pro kratší boční stěny, které slouží jako ochrana před větrem a není potřeba je otevírat.

Zasklení lze zvolit pro jednu, dvě nebo pro všechny tři boční stěny, navíc je možné jednotlivé varianty kombinovat s cílem dosažení co největšího komfortu užívání.

Nadčasový design Glasoase® je umocněn bezrámovým zasklením, které neomezuje výhled do okolí. Preciznost provedení a čisté linie ocenila i odborná porota udělením prestižního mezinárodního ocenění Red Dot Design Award.