Zastřešení terasy Terazza Sempra

Terrazza Sempra nabízí spojení
klasického sklonu střechy s nadčasovým designem.

Na rozdíl od verze Originale, přináší inovovaná varianta zastřešení Sempra hranatý design střešních krokví, který navazuje na rovné linie okapu a sloupů.

Díky vyššímu okapu 220 mm lze dosáhnout větších rozestupů sloupů a realizovat zastřešení až do šířky 7 m bez středového sloupu.

Prohlédněte si galerii fullscreen

Terrazza Sempra bez převisu
4 x 3 m

od 213 800 Kč s 12% DPH
bez montáže, režijních nákladů, dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: Hliník, práškové lakování
výplň: Vrstvené sklo, tvrzené sklo
výrobce: weinor (Německo)
šířka: 14 m
hloubka: do 6 m
dodání: od 3 týdnů

Terrazza Sempra je dokonalým řešením pro každý domov – je možné zvolit z vícero speciálních typů a tvarů konstrukce a zastřešit i atypické tvary teras.

Hliníková konstrukce klade nízké nároky na údržbu a je z hlediska těsnosti, stability a odvodnění vyřešena do posledního detailu. Štíhlé profily střešních krokví ve spojení s prosklenou střechou zajistí maximální přísun přirozeného denního světla a zároveň ochranu před počasím.

Výrobce zastřešení weinor nabízí rovněž všechny doplňky a my vám tak můžeme garantovat, že vše bude sladěné ve stejné barvě a v nejvyšší kvalitě provedení. Markýzy, LED osvětlení, topení a obvodové zasklení lze objednat spolu se zastřešením, nebo dodat později.

Díky sofistikovanému designu a širokému výběru barev a doplňků bude Sempra skvěle ladit s architektonickým konceptem vašeho domu a zahrady.