Zimní zahrada Terrazza Pure

Zastřešení Terrazza Pure
__dokonalost kubického minimalismu

Terrazza dostala zcela nový vzhled, který reaguje na požadavky architektonicky čistého designu. Terrazza Pure to jsou pravé úhly a vysoká estetická kvalita.

Hlavní inovací představuje nápad ukrýt nakloněná střešní skla do vodorovných střešních krokví. Zvenčí se jeví zastřešení bez sklonu, přitom však spolehlivě odvádí dešťovou vodu.

Rovná střecha také zjednodušuje montáž volitelného posuvné boční zasklení .

Prohlédněte si galerii fullscreen

Terrazza Pure, posuvné zasklení w17 easy, 4 x 3 m

od 545 800 Kč s 12% DPH
bez montáže, režijních nákladů, dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: hliník, práškové lakování
střecha: bezpečnostní vrstvené sklo
výrobce: weinor (Německo)
hloubka: 1,6 až 4 m
šířka: do 7 / 14 m
dodání: od 4 týdnů

Nové kvalitní bílé i barevné LED osvětlení a dekorativní barevné pásky mohou dát terase osobní atmosféru.

Před sluncem budou terasu chránit horizontální a vertikální markýzy a infrazářiče zajistí komfort i za chladného počasí.

Horizontální střecha umožní realizaci zastřešení i tam, kde by skloněná střecha díky nízké výšce kotvení na dům zněmožnily navrhnout přijatelnou podchozí výšku v její přední čísti.

Terrazza Pure je ideální pro ty, kdo chtějí hodně denního světla a přitom potřebují elegantní a moderní ochranu terasy před vlivy počasí.

Užijte si svou terasu bez ohledu na počasí! Díky zastřešení můžete nerušeně pozorovat stékající kapky aniž byste museli před nimi utíkat pryč. Terrazza je navíc navržena přímo pro konkrétní sněhovou oblast a je s opatrností pochozí. Na její stabilitu se tedy můžete spolehnout. To co vydrží střecha vašeho domu, to zvládne Terrazza také. Navíc bezpečnostní vrstvené sklo nevypadne z rámu ani po rozbití.

Chcete si přečíst více?

REFERENCE