Polokazetová markýza Semina

Svěží vzhled markýzy je zdůrazněn
nápaditým zakulaceným tvarem konstrukce
a zakřivením předního profilu.

Luxusní polokazetová markýza Semina spojuje mladistvý design a pokročilé německé technologie ve svěží, kompaktní celek.

Semina má v uzavřeném stavu pouhých 20,4 x 20,4 cm . Přední profil spolu s horní části konstrukce po zatažení markýzy téměř zcela zakrývají jeji konstrukci a látku, čímž se Semina stává imunnější vůči znečištění a počasí. S maximální šířkou 7 m a maximálním výsuvem 3,5 m je vhodná k zastínění teras různých velikostí.

Prohlédněte si galerii fullscreen

polokazetová markýza
Semina
4 x 3 m

od 88 000 Kč s 12% DPH
včetně montáže, bez dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: hliník, práškové lakování
látka: látky z kolekce My Collections
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 7 m
výsuv: do 3,5 m
dodání: od 3 týdnů

Pokud chcete mít doma originální barevné provedení, můžete kombinovat 47 barev konstrukce s odlišnými barvami bočních částí a vytvořit si tak jedinečnou markýzu. Semina nevyniká pouze designem, ale také konstrukcí promyšlenou do posledního detailu. Ani u této markýzy weinor nechybí okapnička odvádějící vodu do stran čelního profilu nebo kartáček umístěný v horní části konstrukce chránící látku před nečistotami. Patentovaný systém zabezpečení ramen zabraňuje zvednutí ramen v případě větrných poryvů. To ani zdaleka nejsou všechny vymoženosti, které si pro vás Semina připravila. Podívejte se na naši virtuální prohlídku, kde se vám představí v celé své kráse!

Ukázka večerní atmosféry pod markýzou Semina Life
Ukázka zastínění markýzou Semina

Pro markýzu Livona platí:

  • Můžete si vybrat ze 47 standardních barev konstrukce nebo 9 speciálních trendových barev. Za příplatek také jakoukoliv jinou barvu RAL.
  • Verze Semina LED má integrované osvětlení s intenzitou regulovatelnou dálkovým ovladačem.
  • Konstrukce je vyrobená ze slitin hliníku. Šrouby a čepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních, impregnovaných látek s vysokou pevností, garantovanou barevnou stálostí a odolností proti plísním a hnilobě. Speciální úprava látek odpuzuje nečistoty a je zárukou snadné údržby.
  • Použití high-tech pásku v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy. Životnost je neuvěřitelných 100 tisíc cyklů. Na ramena je poskytována 10letá záruka.
  • Motorické ovládání markýzy je standardem, je také možné manuální ovládání.
  • U motorického ovládání si můžete vybrat z široké nabídky čidel počasí, které automatizují provoz a zajistí ochranu markýzy před zničením silným větrem.
  • Pro širší využití markýzy nabízíme sálavé topidlo Tempura (infrazářič) nebo integrované osvětlení. Díky tomuto příslušenství budou vaše chvíle strávené na terase příjemnější a delší.