Luxusní markýza Semina Life

Semina Life uspokojí každou generaci,
ať už preferujete styl moderní nebo klasický.

Markýza Semina Life je skutečně všestranně použitelná kazetová markýza, která kombinuje moderní neotřelý design s lety prověřenými technologiemi. Tato markýza svými vlastnostmi poskytuje skvělý komfort a zajistí mnoho let bezstarostného provozu.

Prohlédněte si galerii fullscreen

kazetová markýza
Semina Life
4 x 3 m

od 119 000 Kč s 12% DPH
včetně montáže, bez dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: hliník, práškové lakování
látka: látky z kolekce My Collections
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 6,5 m
výsuv: do 4 m
dodání: od 3 týdnů

Mladistvě vypadající kazeta markýzy na první pohled zaujme díky ladně tvarovaným bočním krytům v barvě nerez oceli. Kazeta chrání látku před vlivy počasí a je navržena s důrazem na minimální opotřebení látky při navíjení. Navíjecí volán z částečně průhledného materiálu Soltis vás ochrání před nízkým sluncem a zároveň vám neupře výhled do okolí. Kazeta markýzy může být vyrobena s integrovaným teplým LED osvětlením, které navečer terasu dokonale osvětlí.

Ukázka večerní atmosféry pod markýzou Semina Life
Ukázka večerní atmosféry pod markýzou Semina Life

Pro markýzu Semina Life platí:

  • Můžete si vybrat ze 47 standardních barev konstrukce nebo 9 speciálních trendových barev. Za příplatek také jakoukoliv jinou barvu RAL.
  • Verze Semina Life LED má integrované osvětlení s intenzitou regulovatelnou dálkovým ovladačem.
  • Konstrukce je vyrobená ze slitin hliníku. Šrouby a čepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních, impregnovaných látek s vysokou pevností, garantovanou barevnou stálostí a odolností proti plísním a hnilobě. Speciální úprava látek odpuzuje nečistoty a je zárukou snadné údržby.
  • Použití high-tech pásku v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy. Životnost je neuvěřitelných 100 tisíc cyklů. Na ramena je poskytována 10letá záruka.
  • Motorické ovládání markýzy je standardem, je také možné manuální ovládání.
  • U motorického ovládání si můžete vybrat z široké nabídky čidel počasí, které automatizují provoz a zajistí ochranu markýzy před zničením silným větrem.
  • Pro širší využití markýzy nabízíme sálavé topidlo Tempura (infrazářič) nebo integrované osvětlení. Díky tomuto příslušenství budou vaše chvíle strávené na terase příjemnější a delší.