Venkovní žaluzie Metalunic Sinus

Barvy

Nejprodávanější Griesser barvy

Vybrané RAL barvy

Kolekce barev GriRal obsahuje výběr 50 odstínů RAL. Nabízíme bohatý výběr odstínů od pískově žluté po dopravní bílou. Jsme přesvědčeni, že v naší barevné paletě najdete odstín, který potřebujete.

Tématické kolekce barev

Barvy našich produktů stínící techniky by měly odrážet to, co hledáte, tedy možnost ovlivnit charakter architektury a vytvořit osobní atmosféru. Vyše požadavky jsou pro naše vývojáře a návrháře výzvou. Konec konců, rozmanitost barev virtuálně nemá hranice.

Vybrali jsme pro vás 100 odstínů "GriColors" a seskupili je do 4 kolekcí inspirovaných přírodou: Slko a Kámen, Slunce a Oheň, Voda a Mech, Země a Dřevo.

Dvoubarevné žaluzie

Žaluzie můžete mít dvoubarevné s venkovním povrchem odpovídajícím fasádě a vnitřním se světlou neutrální barvou, která je vhodná pro fnukci stínění. Pro dvoubarevné provedení je možné vybrat jakoukoliv barvu z kolekce GriColors obsahující 100 odstínů.

Naše doporučení pro komerční prostory – vnější barva: co možná nejsvětlejší nebo bílá (s velkým stupněm odrazivosti), aby se v otevřeném stavu žaluzií denní světlo odráželo do interiéru. Vnitřní barva: světle šedá (VSR 904) nebo středně tmavá šeď (VSR 130) pro omezení oslnění.

Naše doporučení pro rezindenční prostory – vnější barva: jakákoliv odpovídající fasádě. Vnitřní barva: bílá (VSR 901), světle šedá (VSR 904) nebo středně tmavá šeď (VSR 130).