Luxusní markýza Smaila – NOVINKA –

Látka a vzory látek

Při výběru látky myslete na to, že se markýza stane nedílnou součástí terasy a tomu podřiďte také výběr barevného vzoru. Látku markýzy můžete sladit s terasou nebo fasádou domu a nebo ji ponechat jako zcela samostatný, dominantní prvek.

pro horizontální markýzy

Nová kolekce látek nazvaná my collections® zahrnuje 3 barevné řady a celkově obsahuje 143 vzorů.

Jedná se o akrylové a polyesterové látky s velmi konzistentními a stálými barvami odolnými proti UV záření.

Látky my collections®

Všechny weinor látky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s cílem maximalizovat životnost, abyste si látku užili po dlouhou dobu. Díky teflonové úpravě povrchu a impregnaci nanočásticemi odpozuje povrch látek olej, vodu, špínu a je odolný vůči hnilobám. Voda v kombinaci s prachem proto nezanechává na látce žádné stopy – jednoduše odteče spolu s kapkami vody pryč.

Opal Design s navíjecím volánem
Nesmáčivý povrch
Opal Design s navíjecím volánem
Samočistící schopnost

Stálost barvy po mnoho let využívání závisí na použité výrobní technologii látky. Všechny látky z weinor kolekce jsou vyráběny metodou, při níž je barven rovnou materiál pro výrobu textilních vláken ("solution dying"). Z nich je pak upředena příze pro tkaní látky. Barvivo tedy není pouze na povrchu ale i uvnitř vláken.

Vysoce kvalitní akrylové látky využívá weinor již více než 40 let. Dokládají, že tkaním látek z již barvených vláken je zaručena vyjímečná odolnost, zářivé konzistentní barvy a odolnost látek vůči UV záření.

Polyesterové látky jsou navíc částečně elastické a mají schopnost se v horku samy vypínat, což omezuje mačkavost.

Weinor látky poskytují výbornou ochranu před sluncem. Mají faktor až UPF 50+ a jejich ochrana proti UV záření se tak pohybuje mezi 93 až 99 % v závislosti na barvě látky.

Látky neobsahují žádné složky škodlivé zdraví a splňují všechny požadavky na ochranu životního prostředí.

Látky my collections jsou rozděleny na 3 barevné řady:

Nadčasové neutrální barvy
pro stylovou a minimalistickou architekturu.

Harmonické trendové barvy
navozující domácí atmosféru.

Kreativní barevné trendy
s výborným designem.

Vzorník látek my collections®

search
chevron_left chevron_right

Pozn. Zobrazené barvy nemusí z technických důvodů plně odpovídat barvám skutečných látek. Doporučujeme proto konečný výběr uskutečnit pomocí vzorníku s weinor látkami.

Navíc poskytujeme možnost lepení látek místo sešívání. Tato metoda zajistí vyšší voděodolnost a menší tloušťku švů. Možnost lepení nabízíme pouze pro podélné švy, příčné švy jsou vždy sešité. Látky jsou šité za použití dvojité jehly, která ponechává švy ploché. Dvojité švy omezují prověšení látky a umožňují její snadnější navíjení. Tento systém šití spolu s high-tech přízí tvoří páteř látky, která je tak pevná a stabilní.

Rádi za vámi přijedeme s velkoformátovým vzorníkem látek, abyste mohli plně ocenit kvalitu a krásu opakujících se vzorů. Můžete se také přesvědčit, jak látka vypadá proti slunci. Lépe si tak uděláte představu o tom, jak bude vaše markýza ve skutečnosti vypadat.