Tento produkt byl vyřazen z prodeje

Markýza Livona

Příslušenství

Prodlužte si chvíle strávené na terase některým z námi nabízeného příslušenství. Terasa se díky nim stane vašim letním obývacím pokojem. Léto s vámi zůstane i začátkem podzimu...

Sálavé topidlo Tempura
Romantické chvíle v teple infrazářiče Tempura

Infrazářič – Tempura

Tempura je nová generace sálavého topidla, jehož srdcem je halogenová trubice od firmy Philips. Zdrojem záření je wolframové vlákno ve vysokotlakém halogenovém plynu. Vnitřní část trubice z křemenného skla je pokryta zlatou vrstvou HeLeN, která snižuje vyzařování viditelného spektra, zvyšuje její účinnost a trvanlivost. Životnost trubice se pohybuje okolo 5 000 hodin. A navíc časté vypínání a zapínání nemá na životnost vliv! Více než 85 % spotřebované energie je přeměněno na infračervené tepelné záření. V porovnání s propan-butanovými zářiči proto ušetříte nejen náklady na energii, ale také čas při výměně prázdné láhve.

Quartzová (křemičitá) topidla, jak jsou obchodně označována, jsou zcela odolná proti teplotním šokům. Trubice dokonce vydrží i ponoření do vody. Tempura má jako celek krytí IP 24 a proto může být bez problému použita v exteriéru, např. během deště nebo sněžení. Chcete-li rychle a efektivně vytápět venkovní prostory s vyšší účinností a bez ohřevu okolního vzduchu, rozhodně si pořiďte Tempuru! Intenzitu tepla lze navíc regulovat dálkovým ovladačem.

infrazářič tempura
Regulovatelné quartzové topidlo Tempura

Výhody infrazářiče Tempura:

  • Více než 85 % spotřebované energie je proměněno na infračervené tepelné záření
  • Viditelné světlo je vyzařováno výrazně méně a proto nedochází k oslňování
  • Trubice je díky křemičitému sklu odolná vůči teplotním šokům a vodě
  • Regulovatelná intenzita vyzařování od 0 % až po 100 % dálkovým ovladačem
  • Dlouhá životnost 5 000 hodin není ovlivněna častým zapínáním a vypínáním
  • Plný výkon do 1 s
  • Vyzařované teplo je směrovatelné nastavením reflektoru stejně jako světlo
  • Trvanlivost díky hliníku a nerezovým šroubům
  • Výběr z širokého spektra barev

LED osvětlení

Osvětlení markýzy Livona se skládá ze dvou částí: světelného panelu a osvětlení bočnic. Světelný panel má v závislosti na šířce markýzy 2 až 9 diod. Maximální šířka markýzy s LED osvětlením je omezena na 600 cm. LED diody jsou stmívatelné a mají svítivost 30 tis. hodin. Livona s LED příslušenstvím bude vašim společníkem nejen v letním žáru. Osobitou večerní atmosféru si zamilujete.

LED světelný panel
LED světelný panel
LED boční sovětlení
LED osvětlení bočnic

Ochranná stříška

Markýza Livona se dodává ve verzi s nebo bez stříšky. Model bez stříšky doporučujeme instalovat na chráněné místo, například pod převis střechy nebo balkón. Model se stříškou se hodí pro instalaci na nechráněné místo fasády, kdy stříška ochrání konstrukci a látku v zataženém stavu před nepříznivým počasím. Stříška se dodává ve stejné barvě jako konstrukce a je pevnou součástí markýzy. Upoutá vás zajímavým tvarem, který dokonale doplňuje markýzu a nijak nenarušuje celkový vzhled.

Livona bez stříšky
Livona bez stříšky
Livona se stříškou
Livona se stříškou