Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Přečtěte si

Přečtěte si článek na téma, které vás nejvíce zajímá. Potřebujete vybrat správný typ markýzy? Uvažujete o zastřešení terasy a nevíte jaký typ zvolit? Tato a další témata naleznete v naší rubrice článků. Rádi pro vás připravíme článek i na jiné téma, které jste nenašli. Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře [chci napsat]. Jsme tu pro vás k vašim službám.

Nejnovější články:

Montáž terasové podlahy

Systém Terrazza s posuvnými skly w17-c
Prosklená terasa

Plánujete vybudovat na své terase novou podlahu? Vedle výběru vhodného materiálu je důležité také její správné provedení. Pokud se chcete dovědět více o tom jak probíhá montáž terasové podlahy, můžete se v tomto článku inspirovat našimi zkušenostmi a osvědčenými postupy.

[čtěte více...]

Osvětlení terasy, světla na terasu

Venkovní zápustné pojezdové svítidlo Alpha
Zápustná svítidla

Obytné zahrady a relaxační zóny na terase u rodinného domu jsou oblíbeným tématem mnoha publikací o domu a zahradě. Jestliže se rozhodnete vybudovat si novou terasu, na níž budete moci pohodlně relaxovat, nezapomínejte na efektivní osvětlení terasy.

[čtěte více...]

Články na téma zastřešení a markýz:

Zastřešení terasy

Systém Terrazza s posuvnými skly w17-c
Prosklená terasa

Máte krásnou terasu, ale kvůli špatnému počasí jí nemůžete využívat tak často, jak byste chtěli? Počasí bohužel ovlivnit nemůžeme, ale nabídneme vám jednoduché řešení – schovejte se před ním. A znáte lepší místo, než je elegantní prosklená terasa, která vás ochrání před deštěm, sluncem a sněhem?

[čtěte více...]

Markýzy – jak si vybrat vhodný typ stínění!

Markýza jako součást architektury
Součást architektury

Rozhodli jste se investovat do stínění a rozhodujete se mezi širokou nabídkou stínících prvků? Proč byste si měli vybrat ze všech typů stínění právě markýzu? Rádi bychom vám přiblížili nejdůležitější vlastnosti a největší výhody použití venkovních markýz, díky kterým se stávají čím dál oblíbenější a zájem o ně neustále roste.

[čtěte více...]

Typy markýz

Otevřené markýzy s nosným profilem
Otevřené markýzy

Na trhu existuje mnoho typů venkovních markýzjak si vybrat tu pravou? Máte se rozhodnout pro otevřenou nebo kazetovou markýzu? Se sklopnými nebo výsuvnými rameny? V následujícím textu se vám pokusíme popsat výhody a rozdíly mezi jednotlivými konstrukcemi markýz tak, abychom vám pomohli při rozhodování a usnadnili výběr. Správný výběr vám zaručí, že markýza splní všechna očekávání a účel, pro který si ji pořizujete.

[čtěte více...]

Markýzy s pevnou konstrukcí a posuvným potahem

Markýza s pevnou konstrukcí Plaza Home
Plaza Home

Pokud máte terasu, určitě jste již zažili podobnou situaci. Pořádáte na terase dlouho připravovaný večírek. Vy jako hostitel máte plné ruce práce s občerstvením a udržením zábavy. Všichni se dobře baví a vypadá to ideálně až do okamžiku, kdy se začnou stahovat mračna. Znervózníte. Modlíte se, aby hezké počasí vydrželo, protože jinak vás čeká buď ukončení večírku nebo zmatečné přesunutí všech a všeho dovnitř. Ani jedna z možností se vašim hostům líbit nebude.

[čtěte více...]

Přivezeme vám ukázat vámi vybrané markýzy

Jsme tu pro vás, neváhejte nás kontaktovat, my vám rádi poradíme
Prezentace pro vás

Pokud máte zájem pořídit si markýzu, rádi vám přijedeme předvést vámi vybraný funkční model markýzy. Navíc vám ukážeme velkoformátový vzorník látek (120 x 40 cm). Jedině tak si uděláte správnou představu o tom, jak na vás bude vybraný vzor působit. Oceníte tak naplno krásu opakování jednotlivých vzorů.

[čtěte více...]

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz