Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Terasy WoodPlastic® – odolný materiál bez nutnosti údržby se zárukou až 25 let

Rozhodnete-li se pro stavbu terasy, budete si vybírat nejspíše mezi tradičním dřevem a materiály WPC. Terasa je investicí na mnoho let dopředu, nezvažujte proto pouze finanční náklady na pořízení terasy, ale zaměřte se i na praktické vlastnosti materiálu.

Při výběru terasy bývá oblíbenou volbou českých zákazníků klasické dřevo, a to pro svůj přirozený vzhled. Musíte však počítat s poměrně náročnou údržbou, jako je každoroční natírání a moření. I přes pravidelnou péči nezabráníte tvorbě třísek na terase (což je zejména v případě dětí, pohybujících se na terase, nepříjemný problém), postupnému sesychání a kroucení dřeva a nakonec i jeho úplnému rozkladu.

Řešením je materiál WPC

Chcete-li se všem těmto problémům vyhnout, avšak zároveň preferujete přirozený vzhled dřeva, nezoufejte – máme pro Vás řešení.

Terasy STAR
Terasy FOREST PLUS

Jsou jím terasy z materiálu WPC (wood-plastic composite), kompozitního materiálu složeného ze dřeva a plastu, který byl navržen tak, aby eliminoval veškeré nežádoucí vlastnosti dřeva.

Jeho složení odpovídá moderním požadavkům na bezúdržbovost, bezpečnost i dlouholetou životnost terasy. Díky tomu strmě stoupá jeho obliba u zákazníků v zahraničí, v posledních letech však nastává boom i v České republice.

V čem spočívají výhody materiálu WPC?

Z praktického hlediska vyhrávají terasy z WPC v porovnání se dřevem na plné čáře! Nejvíce oceňovanou vlastností teras WPC je jejich bezúdržbovost. Péče o tento materiál je velmi snadná, většinou spočívá v pouhém opláchnutí vodou. Na rozdíl od dřeva, terasy z WPC nevyžadují nátěry ani moření, což šetří Váš čas i peníze.

Terasy PREMIUM STYLE PLUS

Přestože terase dopřejete pouze minimální údržbu, můžete si být jisti její dlouholetou životností, a to beze změny vzhledu. Terasy WPC jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům (jako je déšť, mráz, sluneční UV záření nebo sníh), jsou rezistentní vůči dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu, nevadí jim ani slaná či chlorovaná voda. I přes všechny tyto nepříznivé vlivy zůstává terasa z WPC stálobarevná a její vzhled se nemění ani po letech.

Významným argumentem, zejména pro rodiny s dětmi, je i bezpečný, protiskluzový povrch teras WPC, který netvoří třísky ani nevylučuje žádné toxické látky. Děti, nebo i senioři, se tedy po terase mohou pohybovat zcela bez obav.

Další nespornou výhodou, zejména pro kutily, je velice snadná montáž. Pokud si však na ni netroufáte, nebo vaše terasa vykazuje složitější prvky (např. schody), lze se s instalací obrátit na specializované montážní firmy.

Terasa od českého výrobce WPC – WOODPLASTIC a.s.

Abyste docílili všech výše zmíněných výhod, věnujte se pečlivě výběru dodavatele. Na trhu se pohybuje mnoho nekvalitních výrobců, jejichž výrobky nedosahují deklarovaných kvalit. Od loňského roku si však můžete terasu z materiálu WPC pořídit také od tuzemského výrobce produktů z materiálu WPC: WPC – WOODPLASTIC a.s., který nabízí široký výběr vysoce kvalitních (plných) terasových prken vyráběných podle ověřené americké licence Strandex®.

Terasové centrum Praha
Terasové centrum Brno

Terasová prkna si můžete „naživo“ prohlédnout v Terasovém centru v pražských Štěrboholích, Brně Nebovidech nebo v showroomu v Bukovanech ve výrobním závodě ve středních Čechách. Výrobce nabízí záruku až 25 let a v případě zájmu i další servis a poradenství. Díky široké síti spolehlivých certifikovaných montážních partnerů po celé ČR vám snadno zajistí i profesionální pomoc s instalací vaší terasy.

Kontakty: WPC – WOODPLASTIC a.s., www.woodplastic.cz, wpc@woodplastic.cz, tel.: +420 725 458 707

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz