Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Venkovní markýzy

Léto s sebou přináší nejenom příjemné, ale i ty nesnesitelně horké dny, kdy je nejlepší se před sluncem schovat. Slunce na terase nepříjemně pálí a teplota v interiéru stoupne tak, že se na terasách ani v pokojích nedá dlouho pobývat. Instalováním venkovní markýzy na balkón, terasu, zahradu či lodžii těmto problémům předejdete. Zajistíte si příjemný stín v exteriéru, zabráníte přehřívání interiéru a léto si opět krásně užijete.

Venkovní markýzy regulují množství slunečního záření dopadajícího na fasádu a prosklené části, a tím vám zajistí optimální tepelnou pohodu a příjemné klima v interiéru. Markýzy jsou nejen skvělým stínícím prvkem, ale navíc působí i jako ochrana proti UV záření. Sluneční paprsky už vám nebudou bránit prožít pohodové odpoledne na terase s rodinou nebo přáteli. Instalací venkovní markýzy na balkón nebo na terasu zde můžete nerušeně relaxovat, bavit se nebo pracovat. Příjemný stín navíc jistě ocení i vaši domácí mazlíčci. Instalováním balkónové markýzy v bytových a panelových domech si navíc zajistíte soukromí před zvědavými pohledy sousedů.

Luxusní markýza Cassitta II title=
Dokonalý komfort s markýzou Cassitta II

Oproti jiným způsobům stínění mají venkovní markýzy jednu velkou výhoduodstíní vám ostrý sluneční svit aniž by došlo k omezení výhledu oknem. V porovnání s pevnými přístřešky můžete markýzu zasunout a nerušeně pozorovat okolí. Večer vám nic nebude překážet při pohledu na noční oblohu. K markýzám si můžete pořídit i široké spektrum příslušenství. Díky osvětlovacímu a topnému panelu si prodloužíte den a užijete si posezení s přáteli a rodinou i v pozdních večerních hodinách nebo na začátku podzimu.

Vybrané typy venkovních markýz:


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz