Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy jsou venkovní markýzydokonalým konstrukčním řešením. Základem konstrukce a nosným profilem je samotná kazeta, ve které jsou umístěny všechny prvky konstrukce. Díky kazetě je tak při zatažení markýzy před nepříznivými vlivy počasí chráněna nejen látka ale i ramena. Kazeta je vyrobena z vysoce kvalitních slitin hliníku, čímž zaručuje venkovní markýze dlouhou životnost a dodává jí luxusní a kompaktní vzhled, který má pozitivní vliv na celkové architektonické pojetí objektu.

Kazetové markýzy doporučujeme ovládat motoricky. Motorické ovládání je oproti manuálnímu ovládání klikou plynulejší a šetrnější ke konstrukci a je pro majitele vzhledem ke konstrukčnímu řešení jednodušší a komfortnější. Širší modely kazetových markýz mají navíc středovou vzpěru hřídele, která zajišťuje rovnoměrné napnutí látky. U kazetových výsuvných markýz jsou kladeny vyšší nároky nejen na samotnou montáž, ale i na montážní podklad. Svěřte proto montáž markýzy raději nám, my si s případnými problémy hravě poradíme.

Ukázka zastínění luxusní markýzou Zenara
Luxusní markýza Zenara

Kazetová markýza má naše nejvyšší doporučení a je právem nejprodávanějším typem na trhu. V zataženém stavu má kazeta uzavřený, kompaktní vzhled a svými čistými liniemi nijak nenarušuje okolí. Pokud nechcete dělat kompromisy a hledáte to nejlepší nejen po stránce konstrukční ale i designu, kazetová markýza je to pravé řešení pro vás.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz