Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Představení společnosti Confico.cz

Jsme vaším průvodcem světem teras. Nabízíme vám kvalitní prosklené terasy, markýzy a rolety tradičního německého výrobce Weinor. Naše společnost Confico.cz je oficiálním autorizovaným dodavatelem produktů weinor na český trh. Zajistíme pro vás kompletní služby – od poradenství a výběru nejvhodnějších typu produktů, přes vyměření a vypracování individuálního projektu až po odbornou montáž a následný servis. Dodáme vám ucelená řešení vaší terasy včetně dřevoplastových a dřevěných podlah. Doplňkově vám také nabízíme markýzy a stínění teras dalších renomovaných výrobců.

Předváděcí akce markýz
Prezentace vámi vybraných modelů markýz

Naším cílem je bezchybný výsledek a vaše důvěra. Základem je kvalitně odvedená práce v celém průběhu naší spolupráce. Používáme přesné a moderní nástroje a postupy, jak při zaměřování tak pro montážní práce. Po celou dobu realizace vás zodpovědně informujeme o jejím stavu a dalším postupu. Ctíme dohodnuté podmínky a ceny.

Tvoříme profesionální tým. Prodej, montáže a související služby provádějí odborně vyškolení a zkušení pracovníci. Pokud máte problém nebo nestandardní požadavek, uděláme maximum, abychom ho vyřešili k vaší spokojenosti.

Volíme aktivní přístup. Pokud máte o naše produkty a služby seriózní zájem, rádi vám přivezeme ukázat a předvést vzorky konstrukcí zastřešení teras, markýz, látek a doplňků až k vám. Na místě budoucí realizace zároveň můžeme nejlépe zhodnotit všechny její technické aspekty a zodpovědět vaše otázky.

Šetříme váš čas. Snažíme se vám pomoci při hledání odpovědí na specifické otázky a usnadnit vám výběr produktů. Tvoříme pro vás ucelený internetový katalog produktů a našich realizací. Prohlédněte si fotogalerie, přečtěte si podrobné produktové informace a nalezněte tu pravou inspiraci právě pro vaši terasu.

Váš průvodce světem teras


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz