Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Terasové podlahy

Podlaha představuje funkční i estetický základ terasy. Je místem pro relaxaci a rodinné setkávání, spoluvytváří váš domov. Návrhu a realizaci terasové podlahy se vyplatí věnovat náležitou pozornost a rozvahu stejně jako při zařizování celého domu. Nabízíme vám ucelenou řadu materiálů s širokou škálou barevných odstínů a povrchových struktur. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a poradíme vám to pravé řešení právě pro vaši terasu. Zajistíme návrh a kompletní realizaci vaší terasové podlahy.

Pergola Pergotex
 

Jak správně vybrat materiál pro terasu?

Odpovězte si na základní otázky, které vás navedou na tu správnou volbu.

  1. Preferujete čistě přírodní nebo kompozitní, například dřevoplastový materiál? Terasa by měla ladit s celým domem a zahradou, můžete se inspirovat materiály oken, dveří a fasády.
  2. Jakou barvu terasy zvolit? Barva terasy by měla ladit nebo být ve správném kontrastu s dalšími prvky domu, například s fasádou, střechou, okny, dveřmi a zastřešením terasy. Tmavé barvy více absorbují teplo a tmavé materiály se na slunci více rozpalují než světlejší.
  3. Jak často bude terasa využívána? Pokud hodně a navíc máte doma psa, je vhodné vybírat materiál hodně odolný proti běžnému poškrábání.
  4. Preferujete bezúdržbovou terasu nebo můžete zajistit její pravidelnou údržbu? Terasu z přírodních materiálů, například tropického tvrdého dřeva, je zpravidla potřeba každoročně olejovat.
  5. Jaký je váš finanční rozpočet pro terasu? Ceny jednotlivých materiálů se mohou výrazně lišit, za vyšší cenu ale můžete získat hodně odolnou a trvanlivou terasu s krásným přírodním vzhledem.

Potřebujete poradit? Napište nám nebo zavolejte.


Další informace o terasových podlahách


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz