Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Dům a zahrada

Dobrých tipů není nikdy dost! Proto vám přinášíme články o doplňkových produktech námi nabízeného sortimentu, které by vás mohly zajímat. Potřebujete zařídit terasu kvalitním nábytkem? Hledáte nevšední prvky do vaší zahrady? Tato a další témata naleznete v naší rubrice článků. Rádi pro vás připravíme článek i na jiné téma, které jste nenašli. Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře [chci napsat]. Jsme tu pro vás k vašim službám.

Články:

Osvětlení terasy, světla na terasu

Venkovní zápustné pojezdové svítidlo Alpha
Zápustná svítidla

Obytné zahrady a relaxační zóny na terase u rodinného domu jsou oblíbeným tématem mnoha publikací o domu a zahradě. Jestliže se rozhodnete vybudovat si novou terasu, na níž budete moci pohodlně relaxovat, nezapomínejte na efektivní osvětlení terasy.

[čtěte více...]

Terasy a balkóny plné zeleně

Dotek přírody
Dotek přírody

Znáte pana Hnízdo? Je to takový samorost. Má pěkné hnízdečko ve třetím patře secesního činžáku poblíž centra. Když se ráno probudí a je pěkný den, nic mu neudělá větší radost než kafíčko na prosluněném balkóně. Má to tam moc pěkné. Balkón je elegantně vyzdoben všemožnými rostlinami tak hustě, že může vyjít ven třeba jen v županu a stejně kolemjdoucí neuvidí nic než botanickou zahradu. To budoucí manželé pan Smrček a slečna Růžová si pořídili moderní byt se střešní terasou, ze které vidí celé Střešovice. Pan Smrček si potrpí na jehličnany a jeho snoubenka tu vždyzelenou hradbu jemně doplňuje kvetoucími trvalkami a hlavně růžemi, které má ze všeho nejradši. Jako protiklad k jejich městskému loftu může působit viktoriánské sídlo lady a sira Bloomingdalových nedaleko Cambridge, kteří i přes hektary soukromého parku dávají přednost zeleni umístěné co nejblíže svému skromnému příbytku o 12 ložnicích a 6 koupelnách.

[čtěte více...]

Bambusový altán - oáza klidu ve vaší zahradě

Bambusový altán
Bambusový altán

Stala se vaše zahrada tím pravým místem, kde dokážete odpočívat a zároveň dobíjet tolik potřebnou vlastní energii? Vaše oblíbené místo pro posezení můžete ještě více umocnit vybudováním zahradního bambusového altánu. Získáte tím přirozeně elegantní dominantu vaší zahrady s nádechem exotických míst Dálného východu. Právě jihovýchodní Asie je hlavním domovem bambusu.

[čtěte více...]

Nábytek z umělého ratanu – stylové posezení nejen na terasu

Sestava z umělého ratanu
Ratanový nábytek

Taky se již těšíte na jaro, slunce, svěží rána a na všechny změny, které s sebou toto roční období přináší? Na čas, kdy lze trávit volné chvíle venku na čerstvém vzduchu a užívat si první sluneční paprsky za zvuků měnící se přírody. Jen tak se pohodlně usadit na terase a nechat slunce, ať nás po dlouhé zimě opět pošimrá na tváři.

[čtěte více...]

Skleníky ke stěně jsou ideálním řešením pro pěstování květin v truhlících a květináčích

Skleník ke stěně IDA
Skleník ke stěně IDA

Při procházce po české vesnici (ale samozřejmě nejen tam) si nemůžete nevšimnout, že se z mnohých lidí stali zahrádkáři. Jak to poznáte? Na jejich zahradě vidíte postavený skleník. Existuje mnoho typů skleníků. Nejčastějším modelem je skleník, který vypadá jako prosklená chaloupka. Méně často lze potkat i jiné typy. Jedním z nich je například skleník ke stěně. Je to právě tento typ skleníku, který se skvěle hodí pro pěstování květin v truhlících a květináčích.

[čtěte více...]

Zahradní domky a chaty

Zahradní chata Andrea
Zahradní chata Andrea

Pokud máte zahradu, určitě jste se již setkali s problémem, kam uložit sekačku, nářadí, zahradní nábytek nebo třeba palivové dřevo na zimu. Pokud nechcete těmito věcmi zabrat celou garáž nebo je nechat volně povalovat na zahradě, nejjednodušším řešením jsou zahradní domky. Na trhu je celá řada typů, od základních malých domků používaných pouze na drobné nářadí, až po velké zahradní domky, kam schováte i vašeho motorizovaného pomocníka.

[čtěte více...]

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz