Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Skleníky ke stěně jsou ideálním řešením pro pěstování květin v truhlících a květináčích

Skleník ke stěně IDA
Skleníky ke stěně IDA

Při procházce po české vesnici (ale samozřejmě nejen tam) si nemůžete nevšimnout, že se z mnohých lidí stali zahrádkáři. Jak to poznáte? Na jejich zahradě vidíte postavený skleník. Existuje mnoho typů skleníků. Nejčastějším modelem je skleník, který vypadá jako prosklená chaloupka. Méně často lze potkat i jiné typy. Jedním z nich je například skleník ke stěně. Je to právě tento typ skleníku, který se skvěle hodí pro pěstování květin v truhlících a květináčích.

Jak už název napovídá, půjde tu o přístavbu. V tomto případě bude skleník tvořit onu přístavbu ke stěně domu. Takový skleník se může samozřejmě opírat o jakoukoli stěnu. Nejčastěji ho však zahrádkáři stavějí jako přístavbu ke svému domu. Přináší to s sebou hned několik výhod. Přistavět ho můžete k jakékoli stěně, kde je dost místa. Je tedy více než praktické postavit ho u zadního vchodu do domu, pokud váš dům takový vchod má. V návštěvě skleníku nám tak nezabrání ani ošklivé počasí. Možná i z tohoto důvodu se skleníky ke stěně dost často využívají jako zimní zahrady. Hrají v tom roli ale i další faktory.

Skleníky ke stěně mají tři stěny volně do prostoru a čtvrtou stěnou se dotýkají domu. To je, především v zimních měsících, výhodou. Dochází totiž ke snížení nákladů na získání tepla. Celková zasklená plocha je menší a navíc skleník využívá tepla vycházejícího ze stěny domu. Vzhledem k tomu, jak jsou dnes energie drahé, každá malá pomoc se cení a teplo získané ze stěny domu tedy rozhodně pomoc představuje. Díky tomu se skleníků postavených ke zdi využívá hlavně při pěstování orchidejí a kaktusů. Pokud se rozhodnete proměnit váš skleník v zimní zahradu, pak zde jistě naleznou útočiště i další květiny v truhlících a v květináčích.

Pokud jste milovníkem květin a máte jich už tolik, že je nemáte kam dávat, zauvažujte nad přístavbovým skleníkem. Své milované rostlinky budete mít blízko u sebe a díky teplu vycházejícímu z domu se jim povede velmi dobře.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz