Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Osvětlení terasy, světla na terasu

Obytné zahrady a relaxační zóny na terase u rodinného domu jsou oblíbeným tématem mnoha publikací o domu a zahradě. Jestliže se rozhodnete vybudovat si novou terasu, na níž budete moci pohodlně relaxovat, nezapomínejte na efektivní osvětlení terasy.

K orientačnímu osvětlení terasy jsou nejvhodnější nenápadná zápustná svítidla, která se instalují do dlažby či podlahy. Nikdy o ně nezakopnete a v noci Vás mohou ochránit před pádem.

Zápustné svítidlo Alpha
Večerní atmosféra

Moderní světla na terasu jsou významné dekorativní prvky, které zkrášlí vaši terasu i během jasného letního dne. Pod temným pláštěm noci pak osvětlení terasy okouzlí všechny romantické duše a propůjčí zahradě pohádkovou atmosféru. Když noc zahalí květy a křoviny do temnoty, osvětlení terasy láká k večernímu posezení. K dekorativnímu osvětlení terasy se hodí svítící květináče a svítící podstavce pod květiny. Obklopte se živými květinami a vychutnávejte si vůni čerstvého vzduchu.

Svítící krychle Cube Light
Stojací lampa Tuli

Tichými a věrnými společníky vaší terasy se mohou stát stolní a stojací lampy Tuli, které díky svému atraktivnímu designu získaly mnohá ocenění (např.Consumenten Award 2010).

Lampy Tuli poslouží u večeře na terase, při čtení knihy nebo hraní společenských her po setmění. K osvětlení terasy, altánku či pergoly můžete použít závěsnou lampičku Tuli. Vaše hosty jistě ohromí i světelné svítící objekty, které by na vaší terase rozhodně neměly chybět. Dekorativní jehlan či svítící koule můžete instalovat přímo na terasu, nebo osvětlit její okolí a zajistit si tak fascinující výhled na noční scenerie. Svítící krychle mohou posloužit jako servírovací stoleček nebo zahradní židle k sezení a vy tak vyřešíte nábytek i osvětlení terasy současně. Nezapomínejte na zahradní svíčky a vyberte si na www.led-zahrada.cz takovou, která vydrží hořet velmi dlouhou dobu.

Stolní lampa Tuli
Závěsné svítidlo Tuli

Pokud u světel na terase preferujete retro styl a vaše zahrada je zařízena v tomto duchu, doporučujeme Vám zahradní lucerničky. V noci vše vypadá jinak a světla na terase Vám umožní vidět mnohem více než černou tmu. Objevte kouzlo noční zahrady, ze které nebudete chtít odejít. Na ukázky se můžete podívat zde.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz