Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Zahradní domky a chaty

Pokud máte zahradu, určitě jste se již setkali s problémem, kam uložit sekačku, nářadí, zahradní nábytek nebo třeba palivové dřevo na zimu. Pokud nechcete těmito věcmi zabrat celou garáž nebo je nechat volně povalovat na zahradě, nejjednodušším řešením jsou zahradní domky. Na trhu je celá řada typů, od základních malých domků používaných pouze na drobné nářadí, až po velké zahradní domky, kam schováte i vašeho motorizovaného pomocníka.

Potřebujete-li větší plochu, skvělým řešením jsou zahradní chatky, které vedle funkce uskladnění plní i funkci rekreační. Na výběr máte různá provedení, vybere si i ten nejnáročnější zákazník.

Zahradní domky

Zahradní domky jsou stavebně nenáročné. Montáž menších domků na nářadí zvládnou řemeslně nadaní majitelé zahrad sami. Můžete je barevně přizpůsobit okolní terase nebo fasádě a domek tak stylově zapadne do vaší zahrady. Vyrábí se v celé řade stylů, od klasických až po moderní, od plechových po dřevěné. Mezi nejjednodušší a nejlevnější patří domky na nářadí. Jsou to lehké dřevostavby, které mají srubovou nebo panelovou konstrukci a jsou určeny především pro zahrádkáře jako účelový objekt.

Domek na nářadí
Domek na nářadí
Zahradní domek Bruno
Zahradní domek Bruno

Do popředí zájmu se nyní dostávají větší domky s terasou nebo přístřeškem. Terasa je dost velká na to, aby se na ní vešel zahradní nábytek – vy si tak můžete po práci na zahradě v klidu vychutnat šálek čaje. Pod přístřešek můžete uskladnit palivové dřevo, které tak bude chráněné před deštěm a sněhem. Domky se dodávají s impregnovanou podlahou a řemeslně zpracovanými okny a dveřmi, které jsou osazeny jednoduchým sklem.

Dřevěné zahradní domky se vyrábějí z vyzrálého smrkového dřeva původem z Česka nebo dovezeného ze severní Evropy. Neměli bychom zapomínat, že dřevo je organický materiál a proto je nutné počítat s občasnými suky. Obvodové stěny jsou vyrobeny z profilovaných čtyřstranně hoblovaných prken, jejichž tloušťka závisí na typu domku. Prkna jsou v rozích spojeny tzv. křížovým spojem s dvojitým zámkem. Podle typu mají domky sedlovou nebo pultovou střechu, která je uložena na dřevěných nosných hranolcích. Bednění střechy je tvořeno prkny sesazenými na pero a drážku. Pro finální úpravu dřeva doporučujeme lazurovací laky, které nezakrývají texturu dřeva.

Zahradní chaty

Zahradní chatky a chaty mají v Česku dlouhodobou tradici. Chaty panelové konstrukce s tepelnou izolací jsou složeny z panelů a dalších konstrukčních prvků jako stavebnice. Tyto dřevostavby jsou určeny především pro sezónní pobyt od jara do podzimu, lze je ale zateplit i pro celoroční bydlení, pro které jsou čím dál vyhledávanější. Chaty jsou dodávány včetně zateplení střechy a také s tepelně izolačním dvojsklem v oknech a dveřích. Pokud sníte o pobytu v přírodě, zahradní chata vám poskytne dokonalý prostor k relaxaci a zábavě.

Zahradní chata Andrea
Zahradní chata Andrea

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz