Rohové Glasoase® se zasklením w17

30

Luxusní zastřešení terasy bylo umístěno do rohu, proto je tvořeno pouze dvěma obvodovými stěnami. Jako stínící prvek zde bylo použito horizontální markýzy WGM 2030 nad střechu. Obvodové zasklení je tvořeno posuvným zasklením w17-c a zasklením štítu Super Lite. Díky Glasoase® vzniklo nádherné a hlavně funkční místo relaxace, které se stalo nejvyužívanější místností v domě. Prohlédněte si tuto nádhernou realizaci kliknutím na fotografii!

produkt:Glasoase
rozměry:5 x 4 m
barva konstrukce:RAL 8003
střešní markýza / látka:WGM 2030 / WE 4-872
výrobce:weinor
pred-realizaci
Před realizacíLuxusní zastřešení terasy bude instalováno mezi rohové zdi. Výška vzadu je omezena výškou podbití a okapem. Výška podlahy je naplánovaná ve stejné úrovni jako podlaha v interiéru. Pohodlně se tak bude přecházet z jídelny do venkovní zahrady.
kotvici-body
Kotvící bodyVzhledem k nízké tloušťce zateplení je zadní konzole ukotvena prostřednictvím nerez závitových tyčí o průměru 12 mm. Pro dosažení požadované únosnosti střechy, tj. dle místní sněhové oblasti 70 kg/m2, je použito 18 kotev.
utesneni-zadni-konzoly
Utěsnění zadní konzolyZadní konzole je v dolní části utěsněna paropropustným expanzním těsněním. Horní část je po instalaci střešních krokví utěsněna k přiléhající zdi transparentní elastickým tmelem.
nemecka-preciznost
Německá preciznostDalším důkazem německé preciznosti je pečlivé balení. Každý díl je zabalen do bublinkové fólie a kartónové krabice s dvojitým balením. Rohy krabic jsou navíc po celé své délce opatřeny speciálními tvrzenými rohy. Konstrukce se proto k zákazníkovi dostane ve 100% stavu bez zbytečných škrábanců.
zaskleni-strechy
Zasklení střechyPro první sněhovou oblast se používá jako výplně dvojitého bezpečnostního skla o tloušťce 10 mm. Skleněná střecha usnadňuje údržbu, neboť je s opatrností pochozí. Jednou ročně stačí proto jednoduše na střechu vylézt a vyčistit tlakovým čističem.
previs-strechy
Převis střechyAtypické návrhy zastřešení terasy nás baví. Protože používáme speciální laserový 3D měřič, můžeme s milimetrovou přesností navrhnout konstrukci přímo na míru danému místu. Zde bylo řešení jednoduché. Stačilo navrhnout první střešní pole v šířce vzdálenosti konce okapu od zdi a markýzu WGM 2030 o tento rozměr zkrátit.
sito
SítoProti zanášení okapu listím je uvnitř umístěno síto. Dešťová voda tak může pohodlně odtékat svodem, který vede uvnitř levé stojiny.
ukotveni-kolejnicek
Ukotvení kolejničekSpodní výška kolejnic je 100 mm nad podlahou. Aby nedocházelo k praskání původních dlaždic, je použita beznapěťová kotva. Opět je použit výhradně nerezový spojovací materiál. Zamýšlená dřevěná podlaha z tropického dřeva bude ve stejné úrovni kolejniček.
nejlepsi-reseni
Nejlepší řešeníGlasoase přededstavuje nejlepší řešení ve využitelnosti terasy. Díky pevné střeše a posuvnému obvodovému zasklení se nemusíte obávat, že se vám poškodí vybavení uvnitř. Navíc během deště můžete účinně větrat, aniž by na vás pršelo. Letní obývací pokoj? Nejen to nabízí Glasoase.
markyza-wgm-2030
Markýza WGM 2030Horizontální markýza nad střechou představuje nejúčinnější způsob stínění. Veškeré pohlcené teplo je uvolněno vně.
vysledek
VýsledekDokonalé místo k relaxaci.
bocni-posuvne-zaskleni
Boční posuvné zaskleníBoční zasklení je tvořeno čtyřmi listy w17-c. Petlička zajištění dveří se snadno ovládá nohou.
barva-konstrukce
Barva konstrukceBarva konstrukce RAL 8003 koresponduje s rámy oken.
rozperna-tyc
Rozpěrná tyčAby nedocházelo k průvěsu látky horizontální markýzy WGM 2030, je konstrukce uprostřed vybavena rozpěrnou tyčí.
elegantni-madlo
Elegantní madloPosuvné zasklení w17-c je vybaveno elegantním madlem z nerozové oceli.
boci-zaskleni
Boční zaskleníBoční zasklení je tvořeno čtyřmi listy w17-c a lichoběžníkovým zasklením štítu w50-c Super Lite.
ucinne-reseni
Účinné řešeníGlasoase je kompletní řešení. Díky horizontální markýze je uvnitř i během horkých dní příjemně. Nemusíte se vůbec obávat, že vám bude pod skleněnou střechou horko! Ba naopak – bude vám příjemně.
okap
OkapČelní profil slouží zároveň jako okap. Odvod vody z okapu je ukryt uvnitř stojiny. Originální designové provedení extrudovaných profilů je výhradou konstrukce Glasose.
prilehajici-krokve
Přiléhající krokevPřiléhající krokev k postranní zdi je utěsněna speciálním profilem.
celni-stena
Čelní stěnaČelní stěna má šířku 5 m a je tvořena pěti listy posuvného zasklení w17-c.
luxusni-vzhled
Luxusní vzhledKaždá část konstrukce je promyšlena do posledního detailu. Krokve jsou zakončeny stylovou krytkou. Viditelná je také struktura vrstveného skla s PVB fólií uprostřed.
panoramaticky-vyhled
Panoramatický výhledBezrámové obvodové zasklení w17-c nabízí nerušený panoramatický výhled do okolní krajiny.
stojina
StojinaStojina Glasoase je u podlahy vybavena elegantní krytkou.
spojeni-s-prirodou
Spojení s přírodouKouzlo propojení interiéru s exteriérem. Být venku a přitom v pohodlí domova. To je luxusní zastřešení terasy Glasoase.
bohaty-vyber
Bohatý výběrObvodové zasklení lze umístit za nebo mezi stojiny. Výhodou umístění kolejniček za sloupy je možnost jejich odsazení. Zde jsou stojiny odsazeny o 700 mm.
latka-markyzy
Látka markýzyBarva látky byla zvolena velmi vkusně. Je dostatečně kontrastní k barvě konstrukce a přitom vytváří příjemně teplý stín. Látka má speciální impregnaci proti hnilobě a plísním. Je barevně stálá a vodě odpudivá.
ovladani
OvládáníFunkční řešení zastřešení terasy zahrnuje elektricky ovládané prvky horizontálního a vertikálního stínění, světelných panelů a kvartzových topidel. Vše lze jednoduše ovládat dálkovým ovladačem.
uplne-otevreni-w17-c
Úplné otevření w17-cParkovací místo listů obvodového zasklení lze při objednání zvolit na pravé nebo levé straně. Zde jsou parkovací místa ligicky zvolena ua zdi.
vodici-kolejnice
Vodící kolejniceVodící kolejnice horizontální markýzy WGM 2030 může přesahovat okraj konstrukce až o 700 mm. Větší stín než je plocha zastřešení, to je další z výhod markýzy nad sklo.
lehkost-konstrukce
Lehkost konstrukceGlasoase citlivě zapadne do okolí vašeho domu. Bude slušivým šperkem, který bude každý obdivovat.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...