Reference a produkty – VIDEO

Prozkoumejte kvalitu provedení a detaily našich realizací. Představíme Vám také videa výrobců našich řešení. Nechte se vtáhnout do prostředí luxusních teras weinor.

Terrazza Sempra – spojení klasického sklonu střechy s nadčasovým designem

Na rozdíl od verze Originale, inovovaná varianta zastřešení Sempra přináší hranatý design střešních krokví, který navazuje na rovné linie okapu a sloupů.

Zastřešení Weinor Glasoase

Prohlédněte si co nabízí tato dokonalá studená zimní zahrada.

Ukázka kompletní stavby zastřešení

Lamelová pergola Artares

Vychutnejte si jedinečnou souhru světla a stínů pod lamelovou pergolou Artares od německého výrobce weinor.

Více informací k Artares

Automatické ovládání

Inteligentní senzor počasí (čidlo slunce, vítr a déšť ve spojení s měřením teploty) umožňuje automatické nastavení lamel v závislosti na počasí.

Vánoce v zimní zahradě Sempra®

Vánoce 🎄 v zimní zahradě Glasoase® jsou jako pohádka ze snů. Když se večer 🌙 snese ticho a jemné vločky sněhu ❄️ padají na skleněnou střechu, celá zimní zahrada se promění v kouzelný svět 🥰.

Reference - Sempra ve fotografiích

Terraza Pure - moderní prosklená terasa, kam se budete těšit

Vytvořte si na terase další obytnou místnost s posuvným bezrámovým zasklením.

Obrovská výhoda Terrazzy Pure je oddělení funkce stínění od ochrany před deštěm. V zimě je v interiéru plné světlo, zatímco vybavení terasy je chráněno před vlivy počasí.

Nedílnou součástí terasy jsou stínící prvky - horizontální markýza pod nebo nad sklo a vertikální markýzy VertiTex II Zip.

Veliká výška obvodového zasklení zajišťuje perfektní vzdušnost. Na terase je příjemně. Místo plné světla a nerušených výhledů do zahrady.

Více informací k Terrazza Pure