Oáza klidu a pohodlí

69

Hledáte způsob jak vytvořit na terase dokonalou oázu klidu a pohodlí využitelnou téměř celoročně? Podívejte se jak vypadá zahrada Weinor po čtyřech letech užívání ✨. Vyjádření klienta po čtyřech letech zkušeností se zahradou: „Děkujeme za vše. Glasoase i podlaha Millboard jsou úžasné a jsme opravdu moc spokojeni a užíváme si je!“

produkt:Glasoase
výrobce:weinor
podlaha:Millboard - Limed Oak
Německá firma Weinor poskytuje různé typy konstrukcí, které mohou mít rovnou nebo šikmou střechu. Tento konkrétní model se nazývá Terrazza Originale.
Střecha je pochozí a je vybavena vrstveným bezpečnostním sklem. Navíc může být navržena tak, aby vydržela sněhovou zátěž až 500 kg/m².
Konstrukce zastřešení od německé firmy Weinor jsou na světovém trhu známé svou propracovaností a vysokou kvalitou. Díky čistému designu vypadají tyto konstrukce i po mnoha letech jako nové.
V zadní části na pravé straně je umístěna podpěrná konstrukce, která kompenzuje vertikální síly. Tato část přístavby domu není nosná a obsahuje box žaluzií, což znamená, že zde nebylo možné provést kotvení.
Kvalitně navržená a postavená konstrukce se pozná podle toho, že odolává času a stárne velmi pomalu, a to i v náročnějších podmínkách, jako je umístění pod třešní. Realizace je focená po čtyřech letech.
Pohled na zatažené obvodové zasklení w17 easy a povytažené vertikální markýzy VertiTex Rope.
Model Terrazza Originale se vyznačuje elegantními organickými tvary. Krásná konstrukce umístěná v nádherné zahradě tvoří dokonalou harmonii.
Protože je konstrukce umístěna pod třešní, vybrali jsme markýzu pod střechou Sottezza OptiStretch. Na látku tak nebudou padat větvičky, listí ani třešně. Navíc přestože je terasa orientována na Jih přirozený stín stromu nevyžaduju účinnější stínění, kterým je markýza nad střechou WGM Top.
Zahrady s konstrukcemi od fy Weinor jsou rozeznatelné již z dálky díky jejich jedinečnému designu a kvalitě.
Bezrámové zasklení w17 easy s nerezovými pojezdy zajišťuje neomezený výhled do této překrásné zahrady, aniž by byl narušen vertikálními rámy. Pojezdy jsou navíc odolné proti kamínkům, přičemž nedochází k odlupování laku z vrchu kolejniček.
Instalací studené zimní zahrady od Weinor vznikne místo nejen pro relaxaci, ale také pro reprezentativní setkání a firemní schůzky. Toto místo kombinuje funkčnost s estetikou, poskytující komfortní prostředí po celý rok.
Kompozitní podlaha Millboard je dokonalou imitací dřeva, která se vyznačuje dlouhou životností. Každé prkno je vyrobeno pomocí obtisku matrice z reálného dřeva, poté se lakuje a barva se vypaluje. Díky tomu je každá deska originální a unikátní. Tato podlaha je navíc dostatečně odolná, aby vydržela i náročnou zátěž v komerčních prostorách.
Z desek a fasádních obkladů od Millboardu lze také vyrábět různé prvky zahradní architektury, jako jsou lavičky, vyvýšené záhony, chodníky, obklady zdí a další. Millboard nabízí široké možnosti využití při vytváření stylových a funkčních prvků v zahradě. S 25letou zárukou je zajištěna dlouhodobá odolnost těchto prvků vůči povětrnostním podmínkám.
Vertikální markýza VertiTex Rope poskytuje ochranu proti bočnímu slunečnímu svitu a zároveň zajišťuje soukromí. Je vyrobena z omyvatelné kompozitní tkaniny Soltis, která je částečně průhledná. Tkanina je dostupná ve dvou variantách: více průhledové provedení 86 a méně průhledové 92, nabízející různou úroveň soukromí a ochrany.
Boční markýza VertiTex Rope umístěná vlevo v interiéru je neobvyklá volba, která byla provedena z důvodu existence zděné zídky souseda vedle Glasoase a zadního okna, což omezovalo možnost většího odsazení konstrukce od zmíněné zídky. Tato situace vedla k rozhodnutí umístit markýzu do interiéru pro optimální využití prostoru a ochranu proti slunci či zvědavým pohledům.
Posuvné zasklení w17 easy sestává z tvrzeného skla o tloušťce 10 mm. Toto sklo je bezpečné v případě rozbití, neboť se rozpadne na malé bezpečné kousky, což snižuje riziko zranění a zajišťuje ochranu uživatelů.
Pro fixní zasklení štítu jsou k dispozici dvě varianty provedení: Lite bez vertikálních přepážek s možností šířky do 4,4 metrů a Classic s vertikálními přepážkami, které snižují průhyb a usnadňují instalaci posuvného zasklení w17 easy pod ním a to až do hloubky zastřešní 6 m.
Infrazářič Tempura s příkonem 1,5 kW poskytuje účinné infračervené vytápění prostoru. Díky možnosti nastavení výkonu je možné optimalizovat tepelný komfort podle konkrétních potřeb a okolností.
Zastřešení z čirého skla je ideální pro instalace před okna domu, které umožní dostatek přirozeného světla do interiéru a zároveň využití solární energie během chladnějších dní. V létě pak díky maximálnímu otevření posuvného zasklení, markýzám a střešním oknům lze vytvořit uvnitř terasy příjemné klima. Tato kombinace poskytuje komfort a flexibilitu v každém ročním období.
Glasoase® s konstrukcí Terrarzza Originale od firmy Weinor 😍
Toto místo se rychle stane nedílnou součástí života všech členů rodiny včetně mazlíčků, kteří se budou rádi vracet domů. Glasoase® nabízí bezpečné a pohodlné prostředí pro relaxaci a společné aktivity, posiluje pouta rodiny a vytváří harmonii a pohodu domova.
Každý detail je pečlivě vyřešen bez nevzhledných šroubů nebo krytek, což přispívá k eleganci a dokonalému vzhledu celého prostoru. Estetická stránka je důležitá pro celkový dojem a harmonii designu, což přispívá k pozitivní atmosféře a uživatelské spokojenosti.
Obvodové zasklení se vpředu skládá z pěti listů posuvného zasklení w17 easy, zleva ze čtyř listů a zprava díky odsazení pak ze tří listů.
Proměna tohoto místa přinesla maximální využití terasy téměř po celý rok, která zároveň zachovává architektonický soulad s domem a okolní zahradou. Tato transformace přináší komfort a estetiku, které zlepšují kvalitu života a přinášejí radost z pobytu venku i v měnících se ročních obdobích.
Máme vázanou živnost pro provádění stavebních a elektroinstalačních prací, což znamená, že jsme oprávněni provádět stavby v souladu se stavebním zákonem. Zajistíme veškeré potřebné kroky včetně dokumentace pro místně příslušný stavební úřad, což umožní plynulý průběh stavebních prací a dodržení veškerých legislativních požadavků.
Vzhledem k tomu, že železobetonová deska neměla potřebné základy a byla půdorysně menší, byla konstrukce zahrady umístěna na zemní vruty. Tento typ instalace je vhodný z hlediska minimalizace výkopových prací, což je výhodné zejména na místech s hustou zástavbou, kde je obtížné provádět rozsáhlé stavební práce.
Špičkové vybavení a zručnost instalačního týmu jsou základem pro dosažení kvalitního výsledku. Dokonalý produkt musí být precizně nainstalován s požadovanou přesností, což zaručí jeho dlouhodobou funkčnost, trvanlivost a estetiku.
Pro dokonalý výsledek provádíme také všechny doprovodné práce. Zde bylo součástí také renovace boční zídky oplocení.
Instalace kompozitní podlahy od Millboardu s posezením u stromu. Moderní a odolná podlaha poskytuje elegantní povrch pro relaxaci a posezení, zatímco strom dodává příjemný stín a atmosféru. Kombinace kompozitní podlahy s přírodními prvky jako jsou stromy přispívá k celkové harmonii zahrady.
Co myslíte není to nádherné místo k odpočinku? O jeho funkčnosti se musíte přesvědčit sami, to je bohužel nepřenositelná zkušenost.
Infračervený ohřívač Tempura je skvělým způsobem, jak si zabezpečit příjemné teplo venku. S možností jednoduchého nastavení intenzity pomocí dálkového ovladače je možné pohodlně přizpůsobit teplotu podle aktuálních potřeb a preferencí. Takové řešení poskytuje efektivní a příjemný způsob vyhřátí venkovních prostor během chladných dnů.
Podlaha Millboard je skvělou volbou jak docílit přirozeného vzhledu a pocitu dřevěné podlahy s výhodami moderního a odolného materiálu. Tato podlaha poskytuje kombinaci jedinečného designu s trvanlivostí a snadnou údržbou. Prkno není nasákavé, neabsorbuje vlhkost a voda tak nezanechává žádné nevzhledné skvrny do hloubky.
Zahrada od Weinoru je nádherná a neomrzí Vás při pohledu z každého koutu. Je to harmonické a esteticky příjemné místo, které poskytuje radostné a uklidňující prostředí ke společnému relaxování a užívání venkovního života. Weinor se skutečně snaží vytvářet prostředí, které oslní a potěší všechny, kdo se do něj podívají.
Na shledanou a příště možná u Vás...
neváhejte pokračovat ... add Další informace o zastřešení Glasoase
add Požádejte o nabídku