Majestátní studená zimní zahrada Glasoase

61

Prožijte příští rok v nové zimní zahradě Glasoase®! Máme špičkové vybavení, cit pro detail, dlouholeté zkušenosti a zvládáme i technicky náročné instalace. Jsme stavební firma s potřebnou kvalifikací‍, která Vám zajistí i potřebnou stavební dokumentaci. Estetická celohliníková konstrukce bez viditelného spojovacího materiálu navržená pro zatížení sněhem až 500 kg/m2.

produkt:Glasoase
rozměry:...
barva konstrukce:trendová 029/60740
střešní markýza / látka:Sotezza II
výrobce:weinor
podlaha:Millboard Limed Oak
Pohled na otevřené obvodové zasklení w17 easy. Maximální propojení interiéru s exteriérem 🌳🌞. To je kouzlo studené zimní zahrady s bezrámovým zasklením.
Zde je střecha navržena na zátěž 125 kg na m2. Je tvořena vrstveným sklem VSG o tloušťce 12 mm a je pochozí 🚶‍♂️. Ve výbavě nechybí ani dvě motorický ovládaná střešní okna s termostatem a dešťovým čidlem . Zvládneme navrhnout střechu i se zatížením 500 kg/m2
Ukázka terasy před a po instalaci zimní zahrady Glasoase®.
Při hloubkách větších než 4 400 mm je zasklení štítu tvořeno fixním zasklením w50-c s vertikálními přepážkami a vyztužujícím profilem, který kompenzuje boční síly z větru 🌬️. Zde je také krásně vidět převis střechy domu o velikosti 1 351 mm.
Stínící prvky zimní zahrady tvoří vertikální markýzy VertiTex II Rope s vodícími lanky a markýzou pod sklo Sottezza II ZIP . Vertikální markýzy jsou ukázkou variability nabízených doplňků německého výrobce Weinor. Ty jsou nabízeny v provedení s vodícími lanky, s kolejničkami nebo ve verzi ZIP, kdy mezi látkou a vodícími kolejničkami není mezera.
Panoramatický výhled do zahrady 😍 - to umožňuje bezrámové zasklení w17 easy. Mezi skly jsou pouze těsnící kartáčky, které lze přes léto lehce sundat.
Vypadá jako dřevo a těžko poznat že to dřevo není 🤭. To je krása kompozitní podlahy Millboard v dekoru Enhanced Grain a v barvě Limed Oak 😍. Koncové prkno Bullnose, které má oblou hranu.
Celková vnitřní podlahová plocha kompozitní podlahy Millboard je 52,5 m2.
Dálkový ovladač Elero nabízí pohodlný přístup ke všem aktivním prvkům výbavy. V nabídce máme také ovládání Somfy.
Nevšední prostor, který budete s oblibou využívat téměř celý rok.
Atypické fixní zasklení mezi podbitím střechy a střechou zimní zahrady Glasoase®.
Ve výbavě nechybí ani dvě motoricky ovládaná střešní okna s termostatem a dešťovým čidlem 👍. Tento žádaný doplněk umožňuje ventilaci zahrady i při zavřeném obvodovém zasklení a zatažených markýzách. To oceníte například během dovolené, kdy nechcete, aby při otevřeném obvodovém zasklení terasu obývali nezvaní zvířecí návštěvníci 🦊🐿🦔🐌. Starosti o vybavení terasy klidně pusťte z hlavy.
Každý detail konstrukce Glasoase® je pečlivě vyřešen 😘. Nechybí ani okapničky na konci skel, které jsou v barvě konstrukce. Německá kvalita a zlaté české ručičky. Konstrukci si oblíbí i ti nějvětší detailisti. Propracovanost detailu je to co nás odlišuje🤗
Také zvířecí mazlíčci si Glasoase® oblíbí 🐕🐈‍⬛. Stane se oblíbeným místem setkávání všech členů rodiny 👨‍👩‍👧‍👦👩‍❤️‍💋‍👨. Venkovní prostor s výhodami interiéru.
Máte obavy, že Vám uvnitř Glasoase® bude v létě horko a raději se kloníte k bioklimatické pergole? Věřte nám, že díky stínícím prvkům a střešním oknům Vám naopak bude uvnitř příjemně 😊 a navíc výhody Glasoase® daleko předčí výhody bioklimatické pergoly. Například : 👍 Skleněná střecha propouští plné světlo, takže v interiéru domu budete mít i během krátkých a ponurých dní stejné množství světla, jako by před portálovými okny žádné zastřešení nebylo. 👎 Naproti tomu u bioklimatické pergoly musíte otevřít lamely, kdy Vám ovšem na terasu bude sněžit nebo pršet . 👍 Všechen nepořádek jako je prach, listí nebo jehličí z okolních stromů zůstane na skle. Většinu nečistot odvane vítr 💨 nebo smyje déšť 🌧. To právě díky hladké skleněné ploše. 👎 Naopak při otevření lamel bioklimatické pergoly Vám všechen nepořádek ze střechy spadne dolů na vybavení terasy. Nepořádku na terase se tímto nezbavíte. 👍 Sluneční energie a skleníkový efekt Vám i během zimy vytopí zahradu tak, že můžete teplo pouštět do interiéru domu. Není nic neodolatelnějšího než si v zimě užít sílu slunce jako v létě při kávě nebo skleničce vína. Sníh, který na sklo napadne tak rychle roztaje nebo sjede dolů. 👎Na druhou stranu hliník lamel bioklimatické pergoly působí uvnitř jako dokonalý chladič a to v celé ploše střechy. Sníh tak ze střechy rychle nezmizí a manipulace se zasněženými lamelami může vést k poškození pergoly. 👍 Střecha z bezpečnostního vrstveného skla je pochozí a lehce se udržuje. Rozdíl je asi jako vyčistit okno ve srovnání s venkovní žaluzií. Stačí jednou nebo dvakrát do roka střechu umýt tlakovým čističem. 👎 Naopak odstranit napadané jehličí z odtokových žlábků lamel či z pohyblivých částí Vám dá hodně práce. 👍 Sklo si zachovává své vlastnosti po dlouhá léta a neublíží mu ani okolní zeleň jako je modřín nebo borovice.
Infrazářič Tempura je vzadu zimní zahrady instalován na podbití.
Posuvné zasklení w17 easy od německého výrobce Weinor má nerezová kolečka a nerezové potažení hliníkových kolejniček. Slouží tak bez problémů dlouhá léta i v náročných podmínkách jako jsou restaurace 👍. Zapuštění kolejniček je u nás samozřejmostí.
Sluneční energie Vám i během podzimu 🍂 nebo zimy❄️ vytopí zahradu na příjemnou pokojovou teplotu. Užít si na terase sluníčka 🌞 a při tom vychutnat dobrý oběd je během podzimní deprese vítané zpestření.
Vertikální markýzy Vertitex II zajišťují nejen ochranu proti sluníčku, ale také soukromí 👀.
Glasose® se jasně odlišuje od jiných řešení mírou propracovanosti detailů a množstvím nabízených doplňků ❤️. Všechny doplňky jsou výrobcem Weinor navrženy v jednotném designu a proto tvoří s konstrukcí dokonalý celek 👍.
Stejně tak je i propracované madlo posuvného zasklení w17 easy.
Zcela zavřené posuvné zasklení w17 easy, to když už je venku chladno ☃️🥶.
Zavřené posuvné zasklení w17 easy při pohledu z interiéru v noci.
Výrobce Weinor nabízí několik typů konstrukcí zastřešení. Tato zimní zahrada má střechu typu Terrazza Originale s převisem. Zde jsou krásně vidět utěsňující kartáčky mezi skly posuvného zasklení w17 easy. Na každém detailu záleží 👌.
Plně vytažené vertikální markýzy VertiTex II Rope. Uvnitř je díky stínění a střešním oknům i během horkých dní příjemně 😘.
Střešní okna zajišťují automatickou ventilaci prostoru zimní zahrady. Při překročení nastavené teploty ☀️ se otevřou a při poklesu ❄️ nebo dešti 🌧 se samy zavřou.
Těžko budete hledat něco co lze konstrukci Glasoase® vytknout 🤔. Je dokonalým řešením pro Vaši terasu 🏡. Svou oblibu si získala po celém světě 🌎 i v Austrálii 🙃.
Během léta 🌞 jsou stínící prvky důležitou součástí zimní zahrady. Zde jsou instalovány markýzy Sottezza II OptiStretch pod střechou, kterou doporučujeme u teras orientovaných na sever. Daleko účinnější je markýza WGM Top OptiStretch 👍, která se instaluje nad střechou a chrání tak již samotnou konstrukci zastřešení před slunečním ohřevem. A jak je to s životností látky u markýz nad střechou? Máme zkušenosti, že u restaurací, kde se markýza využívá téměř nepřetržitě od jara do zimy, je látka po osmi letech zralá na výměnu. U rodinných domů vydrží více než deset let. Výměna je snadná a po ní je markýza zase jako nová! Radost vám udělá třeba i volba jiného vzoru. Výměna látky není nic čeho byste se měli obávat. Je to přirozená obnova jako je to u ostatních věcí vašeho domu. Na výběr nabízíme nepřeberné množství látek různých vzorů a barev. Látky mají nanoimpregnaci a jsou odolné vůči UV záření. Výhodou je, že si výběrem látky můžete zvolit intenzitu stínu. Tmavé látky vytvoří hutný stín a světlé stín lehčí.
Infrazářič Tempura v přední části kosntrukce.
Díky optimální šířce a regulovatelném výkonu infrazářiče Tempura lze navrhnout jejich optimální rozmístění tak, aby v místě posezení byla míra vyzařované energie ze všech stran rovnoměrná. Jedině tak je zajištěn dokonalý komfort.
Subtilní konstrukce Glasoase® vůbec nenarušuje vzhled domu, ba naopak ho architektonicky doplňuje. Glasoase® je nádhernou a funkční ozdobou domu 🏠.
Mezi další oblíbené doplňky patří LED světelné panely pod krokve a LED osvětlení podlahy. Osvětlení má teplou barvu a je stmívatelné. Večery 🌙 na terase jsou tímto nezapomenutelné. Oslavovat své narozeniny v ní budou chtít i vaši kamarádi 🥳🥂.
Tato terasa má svým hostům co nabídnout 👩‍👩‍👧‍👧. V akci všech šest infrazářičů Tempura . A zima ❄️⛄️ může přijít.
Čiré sklo je pro zastřešení opravdu tou nejlepší volbou 👍. V zimě 🌨 budete mít v interiéru domu plné světlo a při svitu slunce ☀️ se zimní zahrada díky skleníkovému efektu okamžitě vyhřeje na pokojovou teplotu. V létě je zase díky markýzám a střešním oknům uvnitř příjemné klima 🥰.
Detail infrazářiče Tempura vzadu.
Zde je krásně vidět vykreslený stín z vytažených markýz pod střechou Sottezza II při západním slunci. Pokud chcete zastínit celý prostor jsou vertikální markýzy VertiTex II nutností 👌.
Otevřené posuvné zasklení w17 easy vpředu.
Součástí zimní zahrady byla také kompletní stavební dokumentace 📚 pro stavební povolení. Zde je vidět řešení, které umožnilo umístit konstrukci na převis střechy 👍.
Základní rozměry a návrh fixního zasklení mezi střechou domu a konstrukcí Glasoase®.
Kladečský plán prken kompozitní podlahy Millboard a rozmístění LED světel v podlaze. Čím více se věnuje přípravě projektu, tím více lze docílit dokonalejšího výsledku podle Vašich představ 👍👌.
Rozebrání podbití, instalace pozinkovaných konzol pro zimní zahradu Glasoase® a opětovná rekonstrukce podbití.
Zimní zahrada byla instalována na zemní vruty, bez nutnosti výkopových prací a betonáže. Zahrada a okolí zůstane během prací téměř nedotčeno 😍👌.
Máme dobré vybavení, cit pro detail, dlouholeté zkušenosti a proto zvládáme i náročné atypické instalace. Jsme stavební firma s potřebnou kvalifikací 👩‍🎓 včetně elektroinstalace ⚡️.
neváhejte pokračovat ... add Další informace o zastřešení Glasoase
add Požádejte o nabídku