Výjimečné svým tvarem

38

Vyjádření klienta ______ „Perfektní práce týmu firmy Confico od nestandardního návrhu až po skvělé provedení plně odpovídá našim představám. Firmu můžeme všem, kdo požadují precisní práci jenom doporučit.“

Zastřešení vyniká svým nevšedním půdorysným tvarem a bohatou výbavou. Tato realizace je výsledkem našich zkušeností s atypickými řešeními zastřešení Glasoase®. Veškeré detaily napojení jednotlivých částí konstrukce jsou pečlivě vyřešeny. Výsledek je po více než 1100 odpracovaných člověkohodinách na celém díle včetně podlahy úchvatný! Přijměte pozvání na tuto krásnou terasu kliknutím na úvodní fotografii.

produkt:Glasoase
rozměry:5,1 x 4,472 m
barva konstrukce:Trendová 80081
střešní markýza / látka:Sottezza / WE 6-300
vertikální markýzy / látka:Vertitex / FE86-2044-177
výrobce:weinor
podlaha:Forest Inox
pred-realizaci
Před realizacíZastřešení Glasoase má vytvořit exkluzivní místo pro odpočinek a zároveň má sloužit jako hlavní přístupové místo do domu. Tím se vyřeší také problém s kluzkými schody během zimního období.
pudorys
PůdorysZde je krásně vidět členitý tvar Glasoase. Patrná je také konfigurace posuvného a otočného zasklení w26-c.
zavrtavani-zemnich-vrutu
Zavrtávání zemních vrutůCelkem bylo zavrtáno 11 zemních vrutů KSF M 76x1000-M12.
rezani-podstav
Řezání podstavNa každý zemní vrut byla vyrobena podložka z hliníkového plechu o tloušťce 10 mm.
nahrada-zakladu
Náhrada základůVšech jedenáct zemních vrutů je přesně na svém místě. Zemní vruty tvoří plnohodnotnou náhradu namísto pásových základů.
presne-vymereni
Přesné vyměřeníZákladem bezchybného výsledku je přesné vyměření. Jedině tak může konstrukce dokonale kopírovat tvar výklenku. Zadní konzole drží prostřednictvím 21 kotev Thermax.
nakloneny-okap
Nakloněný okapDalším důkazem přesného vyměření a montáže je perfektní návaznost nakloněného okapu s ostatními částmi konstrukce a bezchybné napojení obvodového zasklení. Vše sedí na milimetry!
svod-okapu
Svod okapuSvod okapu je veden uvnitř stojin. Dále je pak napojen na HT trubku o průměru 50 mm a sveden do kanalizace. Krásně je také vidět nosný profil pro spodní kolejničky obvodového zasklení w26-c. Součástí podpěry je také základ odvodňovacího žlabu.
priprava-pro-podlahu
Příprava pro podlahuPro podlahu bylo připraveno pískovcové lože v kombinaci se zahradními obrubníky a žulovou dlažbou z odvodňovacího žlabu.
montaz-podlahy
Montáž podlahyPečlivé usazení dřevoplastových nosičů do roviny a montáž prken může začít.
zapustne-zasuvky
Zápustné zásuvkyDáváme si záležet také na tom co je ukryto. Lankové kabely jsou zakončeny dutinkami, spojky jsou zavařeny do smršťovací bužírky s lepidlem, používáme kabely do venkovního prostředí, vodotěsné konetory a mnoho dalšího. Díky našemu reviznímu technikovi s oprávnění E2A nenecháme nic náhodě.
impregnace-prken
Impregnace prkenDřevoplastová prkna jsou pro větší odolnost vůči špinění naimpregnována speciálním nátěrem. Tato impregnace je vhodná zejména pro vnitřní prostory, kde nejsou prkna přirozeně čištěna deštěm.
vysledek
VýsledekPo více než 1100 odpracovaných člověkohodinách je dílo dokonáno. Okolní dlažba byla pečlivě obřezána kolem prken a dospádována. Posuďte sami z následujících fotografií, které nejsou nikterak uměle upravovány, výjimečnost našeho řešení.
dobre-rano
Dobré ránoJe právě 7 hodin ráno, ranní závlaha se právě spustila. Venku je trochu chladno, ale v Glasoase je příjemně. Nic není po ránu krásnějšího než vnímat krásu přírody během snídaně z této nádherné terasy.
a-co-v-zime
A co v zimě?Během chladnějšího období zajišťují tepelný komfort čtyři infrazářiče Tempura. Výkon lze nastavit dálkovým ovladačem. Příkon jednoho infrazářiče je 1,5 kW.
zima-na-zahrade
Zima na zahraděUž žádná skluzavka na vstupních schodech! Glasoase spolehlivě ochrání také veškeré vybavení terasy.
oslava-noveho-roku
Oslava nového rokuIdeální místo odkud pozorovat novoroční ohňostroj nebo oslavovat příchod nového roku. Stačí pustit Tempury a oslava může začít.
zapustna-zasuvka
Zápustná zásuvkaZápustné zásuvky do podlahy jsou vítaným doplňkem. Hodí se pro nabíječky nebo například napájení vánočního stromečku. Vyrábí se v provedení nereze nebo bronz.
vecer-na-terase
Večer na terasePohodlně se usaďte a vezměte si do ruky dálkový ovladač. Nastavte si intenzitu LED světel podle přání. Pokud vám je chladno, zapněte si ohřívače. Terasu už jen tak neopustíte!
pojdte-dal
Pojďte dálIkdyž je léto, je dnes večer docela chladno. Domů ale ještě nepůjdeme. Zůstaneme na terase!
ladnost-ze-vsech-stran
Ladnost ze všech stranZde je krásně vidět proč byl zvolen tento tvar Glasoase. Vně zůstal průchozí chodník k zahradnímu domečku vzadu. Na přání zákazníka jsme S tímto požadavkem jsme počítali již od začátku.
stinici-prkvy
Stínící prvkyBěhěm léta je na terase opět příjemně. Kombinace horizontálních a vertikálních stínících prvků zajistí dokonalou pohodu. Jen mít dálkový ovladač po ruce
pojdme-na-detaily
Pojďme na detailyJeden náš zákazník kdysi prohlásil: „čert se ukrývá v detailech!“. Na fotkách z dálky se vám mohou jevit některá levnější řešení jako podobná. To však již zdaleka neplatí pod drobnohledem. Rozdíl je propastný. Pokud máte rádi německou dokonalost a funkčnost zároveň – je Glasoase určen právě vám.
otevirani-dveri-w26-c
Otevírání dveří w26-cStačí jenom otočit nerezovým madlem a račte vstoupit. Na detilu je vidět také těsnění skel, které lze jednoduše sundat. Je však praktickým doplňkem.
integrovany-okap
Integrovaný okapMarkýza, krokve a integrovaný okap – vše je v dokonalé harmonii bez viditelného spojovacího materiálu. To je luxusní německé zastřešení Glasoase.
leva-strana
Levá stranaLevá strana se skládá celkem z 8 listů posuvného a otočného zasklení w26-c. Listy lze přesouvat přes roh konstrukce. Proto vzniká po otevření pouze jedno parkovací místo.
horizontalni-markyza
Horizontální markýzaZde je krásně vidět jak důležitou funkci plní vertikální markýzy při orientaci terasy na Jih v naší zeměpisné šířce. Doplní podstatnou část stínu v interiéru Glasoase.
dokonale-reseni
Dokonalé řešeníV zimě plná světla, v létě plná stínu, po střeše se může chodit a bez problému zvládne sněhovou nadílku dle normy. Během letních dešťů lze plně větrat a přitom nezmokne nic co je na terase. To je Glasoase od firmy Weinor. Dokonalé řešení pro vaši terasu.
variabilita-w26-c
Variabilita w26-cListy posuvného a otočného zasklení w26-c lze přesouvat přes roh konstrukce až k parkovacímu místu. Tam je lze následně vytočit. Po celkovém otevření proto zabírají minimum místa.
jeden-system
Jeden systémVšechny aktivní prvky Glasoase jsou ovládány jedním dálkovým ovladačem.
shromazdiste-listu
Shromaždiště listůShromaždiště deseti listů přední a pravé boční stěny. Listy lze zcela přitisknout k sobě, aby zabíraly minimum místa.
svetelny-panel-led-design
Světelný panel LED DesignLED světla lze stmívat dálkovým ovladačem. Panely jsou součástí střešních krokví.
vertikalni-markyzy
Vertikální markýzyPotah vertikálních markýz je speciální kompozitní materiál Soltis, který je částečně průhledný. Ani během stínění proto neztrácíte přehled o svém okolí.
otevreni-celni-steny
Otevření čelní stěnyListy obvodového zasklení lze libovolně posouvat. Pokud potřebuje otevřít pouze jednu stěnu, žádný problém.
plne-otevreni
Plné otevřeníTakto vypadá terasa po shrnutí všech listů obvodového zasklení w26-c.
nocni-atmosfera
Noční atmosféraLED osvětlení má příjemnou teplou barvu 3 700 K.
panoramaticky-vyhled
Panoramatický výhledPozorovat roční proměny terasy a vychutnávat si její kouzlo tolik času, kolik si budete přát!
nadherna-zahrada
Nádherná zahradaFocení v tak nádherné zahradě bylo pro nás opravdovým zážitkem.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...