Atrium

37

Vyjádření klienta ______ „Za výstižné hodnocení Vaší práce považuji zejména detailně promyšlený návrh konstrukce a preciznost i pečlivost při provádění vlastní montáže.“

produkt:Glasoase
rozměry:6,398 m x 9,083
barva konstrukce:Trendová 60740
střešní markýza / látka:Sottezza / WE 4-228
výrobce:weinor
pred-realizaci
Před realizacíTerasa je specifická svou velkou hloubkou a to 8 476 mm. Stojiny budoucí terasy musí být přesně osazeny na vyčnívající plné ocelové profily. Dále je nutné se vypořádat s okapovou rourou, která má být ponechána a přední zídkou.
pudorys
PůdorysZ detailního vyměření byla zjištěna sbíhavost postranních zdí o 92 mm. Protože je konstrukce hlubší než 6 m, obsahuje speciální podpěrný nosník. Pozice stojin je dána polohou vyčnívajících ocelových profilů. Ocelové profily byly připraveny majitelem dříve pro jiný projekt.
vybaveni-terasy
Vybavení terasyKonstrukce Glasoase L Extra se vyznačuje čtvercovými profily stojin 70x70 mm, převisem a okapem na jeho konci. Převis je zde navržen na hloubku 607 mm tak, aby lícoval s betonovou stříškou níže.
obvodove-zaskleni
Obvodové zaskleníObvodové zasklení se skládá ze dvou posuvných systémů w17-c. První z nich je umístěn na zídce a skládá se z pěti posuvných listů. Druhý tvoří vstupní posuvné dveře do atria.
parkovaci-misto
Parkovací místoParkovací místa obou posuvných systémů byla navržena tak, aby se vzájemně překrývala.
dalkovy-ovladac-5m
Dálkový ovladač 5MPěti kanálový ovladač k ovládání LED světel, horizontální markýzy a střešních oken.
led-osvetleni
LED osvětleníLED Design osvětlení je stmívatelné prostřednictvím dálkového ovladače.
vecerni-atmosfera
Večerní atmosféraVečer vytváří osvětlení LED Design nezapomenutelnou atmosféru. LED osvětlením byla vybavena pouze část terasy s posezením.
horizontalni-markyza
Horizontální markýzaMarkýzou Sottezza byla rovněž vybavena pouze část zastřešení s posezením. Šířka postranních polí byla záměrně volena s cílem využítí stínu z převisu střechy domu.
stresni-okna
Střešní oknaStřešní okno Sliding Skylight je ovládané dálkovým ovladačem. Všimněte si nádherných tvarů kazety markýzy a světelných panelů. Vše vytváří dokonalý celek bez rušivých šroubů a spojů. Německá kvalita! Při této dispozici terasy jsou okna nepostradatelnou součástí.
otevrena-stresni-okna
Otevřená střešní oknaNázorná ukázka plně vytažené markýzy a otevřených střešních oken.
maximalni-vzdusnost
Maximální vzdušnostInteriér je maximálně vzdušný pro snadný průchod osob mezi jednotlivými vstupy domu.
hranate-tvary
Hranaté tvaryKdo miluje hranaté tvary je konstrukce Glasoase Extra určena právě jemu. Provedení konstrukce Extra vyniká právě hranatými tvary.
detail-kotveni-nosniku
Detail kotvení nosníkuVšechny detaily jsou propracované. Šrouby kotvení jsou ukryty pod hliníkovým krytem. Ladnost a krása.
strecha-s-previsem
Střecha s převisemDodáváme celkem tři typy zakončení střech. S převisem a okapem na jeho konci, s převisem a okapem na začátku převisu a bez převisu.
obvodove-zaskleni-parapetu
Obvodové zasklení parapetuObvodové zasklení parapetu se skládá z pěti listů posuvného zasklení w17-c. Z obrázku je také patrné spojení posuvného zasklení vstupních dveří a parapetu. Vnitřní strana parapetu byla pečlivě obložena hliníkovými profily v barvě konstrukce. To je Confico.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u Vás...