Glasoase se zasklením w26-c

21

Vyjádření klienta ______ „S realizací jsem naprosto spokojený. Od začátku seriózní jednání, profesionální přístup a vždy velmi vstřícní a ochotní. Samotná realizace proběhla opět velmi profesionálně, velmi pečlivě a čistě. Pánové dbali na precizní a kvalitní provedení a vždy po sobě uklízeli. A když vysávali i odřezky dřeva z trávy, musel jsem si je fotit, protože s tím jsem se ještě nikdy bohužel nesetkal.“

„Přístup firmy Confico je jako by vše dělali pro sebe u sebe doma a né jako jen řemeslníci u zákazníka. Při práci přemýšlí a jsou velmi dobře vybaveni kvalitním nářadím a přístroji. S prací a jejím výsledkem jsem spokojený a jsem rád, že jsem našel právě tuto firmu, která je, podle mých zkušeností, naprostou výjimkou. Firmu Confico můžu doporučit.“

produkt:Glasoase
rozměry:5,39 x 3,98 m
barva konstrukce:Trendová 90147
střešní markýza / látka:Sottezza / WE 4-641
vertikální markýzy:Vertitex
výrobce:weinor
podlaha:Massaranduba
vecerni-chvile-pohody
Večerní chvíle pohodyIdeální místo relaxace za každého počasí. Glasoase si rychle oblíbíte – stane se nejobývanějším místem vašeho domu.
pred-realizaci
Před realizacíKonstrukce Glasoase bude umístěna na stropu retenční nádrže, který má sklon 0,7°. Největší výškový rozdíl podlahy je 49 mm.
zadni-konzole
Zadní konzoleZadní konzole je v místě napojení na lícové cihly odskočena o 74 mm. Dalším specifikem je napojení konzoly na okno, které bylo navrženo s možností upevnění oplechování v místě dělení jeho horní a dolní části.
dokonceni-glasoase
Dokončení GlasoaseKonstrukce zastřešení terasy je hotová. A s chutí do instalace podlahy! Druhá etapa proměny terasy byla realizována 8. 6. 2014.
neviditelny spoj
Neviditelný spojTropická prkna massaranduba byla uvnitř terasy upevněna speciální klipovacím systémem DielenFix II DF. Systém umožňuje velkou míru dilatace prken a proto je vhodný také pro dřeviny bangkirai nebo massaranduba, které se vyznačují velkou hodnotou tangenciálního sesychání.
frezovani-prken
Frézování prkenPokud u zdi podlaha nevychází, je estetičtější podlahu zakončit prknem širším než-li úzkým. Pro vytvoření širšího prkna používáme speciální pokosovou klihovací frézu.
tvarovy-spoj
Tvarový spojVýsledkem je spoj, který je estetický i v případě jeho rozevření. Hloubka spáry se postupně zvětšuje, ale díky pokosu nejde vidět skrz napojení prken.
zakonceni-podlahy
Zakončení podlahyPodlaha je zakončena dvěma speciálně napojenými prkny. Jedním širším u bílé zdi a druhým u prahu okna.
brouseni-podlahy
Broušení podlahyPro dosažení dokonalého výsledku je dobré podlahu před nátěrem vybrousit. K tomuto se používá kartáčovací bruska, která zachová drážkový profil prken.
prvni-nater
První nátěrLuxusní vzhled získá povrch po impregnaci prken olejem. Poprvé jsou prkna opatřena dvojitým nátěrem.
pristup-k-virivce
Přístup k vířivcePřístup k vířivce je na žádost zákazníka navržen jako rozebíratelný pro případ, kdyby byla v budoucnu odstraněna.
podlaha-k-virice
Podlaha k vířivceVýsledkem je rozebíratelné napojení podlahy k vířivce. Stačí odstranit stupně a podlaha Glasoase zůstane kompaktní.
vysledek
VýsledekGlasoase je dokonalé místo k relaxaci.
rozmery
RozměryKonstrukce Glasoase má rozměry 5,39 x 3,98 m a sklon střechy je 5,14°.
panoramaticky-vyhled
Panoramatický výhledBezrámového zasklení w26-c nabízí nerušený výhled do zahrady.
markyzove-latky
Markýzové látkyVybrat si můžete z nepřeberného množství markýzových látek a 56 barev konstrukce.
vertikalni-markyza
Vertikální markýzaVertikální markýza VertiTex poskytuje ochranu před nízkým sluncem a soukromí.
pohodlne-ovladani
Pohodlné ovládáníOvládání doplňků dálkovým ovladačem je snadné.
obvodove-zaskleni
Obvodové zaskleníPo otevření stěny w26-c skla příliš nepřekáží v pohybu osob. V koncové poloze jsou totiž jednotlivé listy vytočeny rovnoběžně se zdí domu.
masssaranduba
MassarandubaTropická dřevina massaranduba je původem z Jižní Ameriky. Objemová hmotnost je 1100 - 1250 kg/m3.
barva-konstrukce
Barva konstrukceŠedá trendová barva 90147 je zvolena velmi vkusně. Barva ladí s doplňkovými prvky domu a je citlivým protipólem k bílé fasádě.
listy-w26-c
Listy w26-cInstalace obvodového zasklení w26-c vyžaduje velkou přesnost a pečlivost. Mezi jednotlivými listy jsou 5 mm mezery, které lze na přání dotěsnit transparentním silikonovým profilem. Čiré zasklení bez vertikálních rámů umožňuje panoramatický výhled bez omezení.
markyza-sottezza
Markýza SottezzaNemusíte se bát, že vám bude v létě pod skleněnou střechou horko. Účinné stinění horizontální markýzou Sottezza se postará, aby vám bylo pod střechou příjemně. Navíc vytvoří útulnou atmosféru. Můžete si vybrat také markýzu WGM 2030, která se instaluje nad střechu
material-soltis
Materiál SoltisK vertikálnímu stínění se využívá speciální kompozitní materiál Soltis. Je částečně průhledný a přitom odstíní 97 % slunečního záření.
vesele-barvy
Veselé barvyPestré barvy dodají interiéru ve slunci teplou barvu. Markýza Sottezza má vzor látky WE4-641 a VertiTex FE86-2166-177.
dalkovy-ovladac
Dálkový ovladačSystém ovládání BiEasy je intuitivní. Dálkový ovladač 15M má přehledný LCD displej.
okap
OkapOdtok dešťové vody z okapu je zajištěn pravou stojinou.
maximalni-volnost
Maximální volnostNejvětší výhodou posuvného a otočného zasklení w26-c je možnost přesouvání jednotlivých listů přes roh konstrukce a jejich následné vytočení na parkovacím místě.
nejlepsi-reseni
Nejlepší řešeníProsklená střecha je nejlepším řešením zastřešení terasy. Vydrží sněhovou nadílku – dimenzuje se pro konkrétní sněhovou oblast, usnadňuje čištění, protože je pochozí, a nebrání vašemu výhledu. Sklo si navíc udržuje své vlastnosti dlouhá léta. V kombinaci s elektricky ovládanými markýzami je skleněná střecha neporazitelná! Nemusíte se vůbec obávat, že vám bude pod ní v létě horko. Ba naopak, bude vám příjemně.
udrzba
ÚdržbaÚdržba skleněné střechy je hračkou. Střecha je totiž pochozí. Jednou za rok stačí střechu umýt tlakovým čističem.
bez-obav
Bez obavNaplánujte si oslavu s přáteli! Počasí se už nemusíte obávat.
list-w26-c
List w26-cJednotlivé listy obvodového zasklení w26-c lze přesouvat přes roh konstukce.
sperk-vaseho-domu
Šperk vašeho domuDůkaz, že zastřešení terasy Glasoase je slušivým doplňkem domu a nejen to. Je hlavně funkčním řešením zastřešení a zastínění terasy.
zapustna-zasuvka
Zápustná zásuvkaZápustná zásuvka do podlahy je může být nejen praktická ale i estetická. Vývod elektřiny máte vždycky poruce.
vyska-podlahy
Výška podlahyVýška podlahy k vířivce je tak akorát.
lehka-manipulace
Lehká manipulaceOvodové zasklení lze snadno a rychle otevřít podle potřeby.
parkovaci-misto
Parkovací místoJedno parkovací místo může mít maximálně 10 listů obvodového zasklení w26-c tj. přibližně 7 m stěny. Pokud je prosklená stěna širší, musí být přidáno další parkovací místo.
za-kazdeho-pocasi
Za každého počasíPohodové chvíle za každého počasí.
prosklena-strecha
Prosklená střechaStřecha je tvořena bezpečnostním vrstveným sklem s PVB fólií. Sklo tak při porušení nevypadne z rámu, stejně jako je tomu u čelního skla automobilu.
elegantni-madlo
Elegantní madloPrvní list w26-c je opatřen elegantním madlem z nerezu. Lanka vedou k hornímu a dolnímu zámku, ktkerý se pootočením madla odjistí. Narušení výhledu je díky malým rozměrům minimální.
odsazeni-sloupu
Odsazení sloupůOdsazení sloupů vizuálně odlehčuje konstrukci a také umocňuje panoramatický výhled. Odsazením stojin lze někdy snížit počet stojin. U tohoto návrhu je díky odsazení sloupů o 953 mm snížen jejich počet ze 3 na 2.
vekovni-obyvaci-pokoj
Venkovní obývací pokojDíky pevné skleněné střeše si můžete bez obav zařídit letní obývací pokoj. Nábytek ani vybavení vám nikdy nezmokne.
vice-soukromi
Více soukromíVíce soukromí a účinnou ochranu před nízkým sluníčkem vám zajistí vertikální markýzy VertiTex.
volba-kanalu
Volba kanáluOvládání elektrických prvků Glasoase je snadné a intuitivní. Stačí navolit daný kanál a nastavit výsuv markýzy podle potřeby.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...