Kazetová markýza Cassita

7

Přáním klienta byla instalace luxusní kazetové markýzy s šířkou jen o málo menší než je průčelí technického domu terasy. Z důvodů dodržení bezpečnostní vzdálenosti od okraje zateplené zdi byly pro kotvení navrženy a vyrobeny speciální konzoly, které umožnily spolehlivé ukotvení markýzy do betonového stropního panelu. Tyto konzoly byly instalovány pod systém zateplení.

produkt:Cassita II
rozměry:4,1 x 3 m
barva konstrukce:Šedá RAL 9007
látka:3-825
ovládání:motorické, čidlo
výrobce:weinor
instalace:na stěnu
konzoly:2 kusy
cassita
Cassita 4,1 m x 3 mPřed objednáním jsme ke klientovi přivezli na ukázku dva modely luxusních markýz Opal Design a Cassita. Ukázka jejich funkčností a disignového provedení byla provedena přímo v místě budoucí realizace.
specialni-konzoly
Speciální konzolyOriginální konzoly markýzy Cassita jsou umístěny na jejím samotném okraji. Protože si klient přál šířku markýzy jen o něco menší než je průčelí technického domu, bylo nutné překlenout vzdálenost mezi originálními konzolami a technicky vyhovujícím místem kotvení speciálními konzolami.
zapusteni-konzol
Zapuštění konzolSpeciální konzoly byly umístěny pod systém zateplení. Nejdříve byla pečlivě obřezána tenkovrstvá omítka a následně byl tvar konzoly vykrojen také do fasádního polystyrenu. Kotvení mohlo být díky tomuto postupu provedeno přímo na zeď do stropního betonového panelu tloušťky 20 cm.
vysledek-zapusteni
Vysledek zapuštěníPo ukotvení speciálních konzol a rekonstrukci zateplení bylo místo zásahu do fasády jen málo rozpoznatelné. Na svorníky M 12 zbývá už jen umístit originální konzoly markýzy Cassita.
elektroinstalace
ElektroinstalacePro přívod elektrické energie se využila původní kabeláž osvětlení. Příkon trubkového pohonu markýzy a osvětlení nepřesahuje 200 W. Tloušťka vodičů pro předpokládanou proudovou zátěž je vyhovující.
vysledek
VýsledekCassita je vybavena světelným panelem Lux a otřesovým čidlem Agido 868. Čidlo je umístěno zevnitř čelního profilu markýzy. Jeho citlivost se nastavuje v 9 stupních a je napájeno 2 tužkovými bateriemi AAA.
elegantni-terasa
Elegantní terasaInvestice do kvalitní markýzy se vyplatí. Pevná konstrukce a speciální látka budou sloužit terase po dlouhou dobu. Díky jedinečnému designu budou tento šperk obdivovat mnozí návštěvníci terasy.
dokonala-funkcnost
Dokonalá funčnostMáte chuť se opalovat a nechce se vám vstávat? Pokud máte dálkový ovladač po ruce stačí jednoduše nastavit stín do požadovaného tvaru. Chcete mít příjemnou večerní atmosféru? Nastavte si požadovanou intenzitu světel rovněž prostřednictvím dálkového ovládání.
ve-stinu-cassity
Ve stínu CassityVe stínu pod fíky poslouchat slavíky... Prostředek k vytvoření stínu by byl. Ale kde je slunce? Snad brzy bude zase hřát a nezbude než se rozhodnout – zchladit se v bazénu nebo si dát koktejl pod Cassitou...