Luxusní markýza Zenara

24

Výjimečná markýza pro výjimečný dům. Majitelé se rozhodli pro pořízení Zenary zejména pro její čisté tvary a osobitý design, který nikterak nenarušuje vzhled nádherné fasády z pískovcových bloků. Zenara nejen že je nejluxusnější markýzou na našem trhu, ale vyniká také po technické stránce. Může mít šířku až 6,5 m a výsuv 4 m to vše jen se dvěma integrovanými konzolami, které jsou zcela ukryty v kazetě. Navíc může mít také integrované osvětlení a navíjecí volán. A to není zdaleka vše! Neváhejte nás kontaktovat pro další informace. Rádi vám přivezeme ukázat tuto nádhernou markýzu.

produkt:Zenara
rozměry:5,5 x 4 m
barva konstrukce:Stříbrná RAL 9006
látka:WE3-709
ovládání:motorické, čidlo
výrobce:weinor
instalace:na stěnu
konzoly:2 kusy
fasada-z-piskovcovych-bloku
Fasáda z pískovcových blokůMarkýza Zenara bude instalována na netradiční fasádu z pískovcových bloků.
brouseni-podkladu
Broušení podkladuKonzoly musejí být umístěny na rovnou plochu. Místo ukotvení je proto nutné vybrousit přesně podle tvaru konzol.
barva-kazety
Barva kazetyLesklá stříbrná barva byla vybrána v návaznosti na oplechování nadpraží oken.
pusobivy-design
Působivý designHladké tvary a kompaktní vzhled bez viditelných konzol a šroubů. Vše je ukryto pod kompaktní kazetou.
uctyhodne-rozmery
Úctyhodné rozměryZenara může mít až 6,5 m šířku a 4 m výsuv. To vše pouze se dvěma konzolami. Tato Zenara má 5,5 m šířku a výsuv 4 m.
ze-vsech-uhlu-krasna
Ze všech úhlů krásnáNenajdete úhel pohledu, ze kterého by Zenara nevypadala krásně.
okapnicka
OkapničkaNechybí ani okapnička, na kterou jsme u výrobce Weinor zvyklý. Během deště je voda odváděna čelním profilem do stran, odkud kanálkem vytéká ven.
plocha-zastineni
Plocha zastíněníVždy je lepší volit rozměry markýzy větší než je relaxační místo terasy. Zenara umožňuje zastínit až 26 metrů čtverečních.
dvoubovodove-uchyceni
Dvoubodové uchyceníKouzlo maximální šířky kazety 6,5 m a dvoubodového systému uchycení kazety spočívá v předpjaté konstrukci prostřednictvím lan, které se často využívá u mostních konstrukcí.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...