Atypické zastřešení Terrazza

23

Zastřešení je vyjimečné svým atypickým tvarem, který přesně kopíruje půdorys terasy. Majitelka mezonetového bytu si stylové zastřešení pořídila hlavně pro jeho krásu a lehkost, která nebrání průchodu světla dovnitř. Instalací se vyřešil také letitý problém s průsaky vody terasou dovnitř bytu. Navštivte na chvíli s námi tuto krásnou terasu kliknutím na úvodní obrázek.

produkt:Terrazza
rozměry:12,32 x 4,05 m
barva konstrukce:šedá RAL 9007
výrobce:weinor
vytahovani-okapu-s-vyztuzi
Vytahování okapu s výztužíOkap má délku 6 580 mm a pouze dvě stojiny. Vzdálenost mezi dvěma stojinami je daná hloubkou terasy. Pro zvýšení této vzdálenosti je možno umístit do okapu jednu nebo dvě výztuže a snížit tak počet stojin.
osazeni-stojin
Osazení stojinOdtok vody z okapu je možný skrz stojinu nebo bočním krytem okapu. Způsob svedení dešťové vody si lze zvolit.
upevnonvani-krokvi
Upevňování krokviOsová vzdálenost krokví závisí na hodnotě zatížení sněhem. U větších hloubek je do hliníkového profilu umístěna výztuž z galvanicky pokovené oceli.
pricna-vyztuz
Příčná výztužPříčné výztuže svazují krokve u délek větších než 3 000 mm. Skla jsou v tomto místě přerušena dilatační spárou.
stresni-skla
Střešní sklaPro zatížení sněhem 75 kg na metr čtvereční se používají vrstvená skla tloušťky 10 mm s PVB fólií. Skla jsou upevněna tlakový těsněním.
previsla-strecha
Převislá střechaSpolečnost Weinor nabízí množství typů střech: pultovou, sedlovou, převislou a převislou s okapem na konci převisu. Tento typ je převislá střecha s okapem před převisem. Voda z převisu pak volně stéká mimo okap.
nebeska-strecha
Nebeská střechaStřecha kopíruje atypický tvar terasy a působí velmi lehce a stylově.
atypicky-tvar
Atypický tvarZ tohoto pohledu je patrný atypický tvar terasy.
terasa-plna-zelene
Terasa plná zeleněPřestože nám montáž stěžovaly ostnaté keře a růže je zeleň krásným propojením terasy s okolní zelení parku.
zvyseni-uzitne-hodnoty-terasy
Zvýšení užitné hodnoty terasyNyní může být terasa využívána i během deště. Hlavně byl ale vyřešen letitý problém s praskáním izolace pod keramickou dlažbou a zatékáním. Sklo a hliníková konstrukce mají navíc stejnou životnost jako dům.
napojeni-okapu
Napojení okapuOkap menší střechy navazuje na postranní krokev jejím překrytím.
elegance
ElegancePokud hledáte elegantní zastřešení terasy německé kvality, námi nabízené řešení firmy Weinor tyto požadavky bezezbytku splňuje.
napojeni-postranni-krokve
Napojení postranní krokvePostranni krokev těsné přiléha na zeď. Seshora je krokev utěsněna překrývajícím profilem a střešním tmelem.
vyhled-z-okna
Výhled z oknaTakovýto výhled je z okna ložnice, do které se díky štíhlým hliníkovým profilům a sklu dostává stále stejné množství světla.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...