Luxusní markýza Opal Design

14

Luxusní markýza Opal Design II LED nejen dobře vypadá, ale také poskytuje širokou škálu doplňků. Zákazník si zde zvolil maximální výbavu. Nechybí proto světelný panel ani navíjecí volán z částečně průhledné tkaniny Soltis v barevném provedení 86-2175-177. Posuďte sami jak krásným a zároveň funkčním prvkem může tato luxusní markýza na domě být.

produkt:Opal Design II
rozměry:6 x 3 m
barva konstrukce:Slonová kost
látka:WE6-355
ovládání:motorické, čidlo
výrobce:weinor
instalace:na krov
konzoly:3 kusy
ukotveni
UkotveníMarkýza bude ukotvena na zateplenou zeď terasy v třetím patře terasovitého domu. Celkem je zapotřebí 17 kotvících bodů.
instalace
InstalaceMaximální šířka markýzy 6 m a navíjecí volán znamená také váhu 117 kg.
kompaktni-vzhled
Kompaktní vzhledV porovnání s otevřenou markýzou se stříškou o patro výše, působí Opal Design v zataženém stavu kompaktním a nerušivým dojmem.
stihla-linie
Štíhlá linieV kazetě jsou ukryty dva trubkové motory a dvě navíjecí roury s látkou. Látka markýzy může mít délku až 4000 mm a látka navíjecího volánu až 2100 mm. To vše při šířce profilu 298 mm a výšce 160 mm!
navijeci-volan
Navíjecí volánNavíjecí volán je žádaným a nepostradatelným doplňkem hlavně při situování terasy na jih. Na fotce je krásně vidět jak by vypadal stín bez něho. Fotka byla pořízena v červenci v 17 hodin.
vice-soukromi
Více soukromíVidět ven a přitom nebýt viděn. Materiál Soltis je perforovaná tkanina, která poskytuje více soukromí a přitom zachovává přehled co se děje v okolí. Na výběr jsou tři typy průheldnosti resp. hustoty perforace.
zatazeni-volanu
Zatažení volánuJednoduchým stiskem tlačítka na dálkovém ovladači lze volán kdykoliv vytáhnout. Vytažení volánu i markýzy lze dle potřeby plynule regulovat.
celni-profil
Čelní profilČelní profil je vybaven okapničkou pro odvod dešťové vody. Čelní profil navíjecího volánu je zase dostatečně těžký, aby bylo co nejvíce eliminováno jeho plápolání ve větru. Luxusní markýza Opal Design vás nikdy neomrzí.
zatazeni-navijeciho-volanu
Zatažení navíjecího volánuPo zatažení navíjecího volánu je jeho čelní profil zcela ukryt. Opal Design pak vypadá jakoby navíjecí volán vůbec neměl.
svetelny-panel
Světelný panelPředností Opal Designu je plně integrovaný světelný panel LED. Navíc lze intenzitu osvětlení plynule regulovat dálkovým ovladačem. Podle přání se tak Opal Design lehce přizpůsobí vaší večerní náladě.
nemecka-kvalita
Německá kvalitaNěmecká kvalita a propracovanost je této markýze vlastní. Několik let vývoje je znát. Zde můžeme vyzdvihnout utěsnění kazety. Boční kryt s těsněním je pevně přitisknut k čelnímu profilu po jeho zatažení.
vzor-latky
Vzor látkyPolyesterová látka vzoru WE6-355 působí ve spojitosti s barvou kazety velmi elegantně. Polyesterová látka má v porovnání s akrylovou látkou samovypínací schopnost a delší barevnou stálost. Lepené švy navíc zajišťují mnohem menší deformaci látky.
eleganti-konzola
Elegantní konzolePečlivě propracovaný design znamená také neviditelnost šroubů. Takto je vyřešeno napojení konzoly na kazetu.
patentovany-zamek-ramen
Patentovaný zámek ramenZámek ramen zabraňuje jejich nadzvednutí při silném větru. Je to velmi účinný prvek ochrany před destruktivními rázy.
barva-konstrukce
Barva konstrukceBrva konstrukce slonová kost je velmi nenápadná a decentní. Takto zvolené barevné schéma se nazývá monochromatické.
na-shledanou
Na shledanouA příště možná u vás...