Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Jak si u nás můžete vybrat a pořídit markýzu

Věříme, že bude pro vás postup výběru markýzy rychlý a snadný. Kdykoliv vám bude něco nejasného, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás tím nejdůležitějším.

  1. Vyberete si markýzu z široké nabídky v našem internetovém katalogu produktů.

  2. Na stránce vámi vybraného modelu markýzy se dovíte všechny důležité informace a můžete si prohlédnout dostupné barvy konstrukce a látky. Pro kalkulaci ceny markýzy na míru nám zašlete poptávku pomocí poptávkového formuláře (váš výběr barvy konstrukce a vzoru látky se do poptávkového formuláře automaticky doplní).

  3. Obratem vám pošleme konkrétní cenovou nabídku pro vámi vybranou markýzu na míru. Cena závisí především na modelu a rozměrech markýzy a na způsobu ovládání (ruční nebo motorické).

  4. Pokud budete mít o markýzu seriózní zájem, přivezeme vám ukázat vámi vybrané funkční modely markýz a velkoformátové vzorníky látek až k vám domů. Budete tak moci předem posoudit všechny aspekty pořízení a montáže markýzy.

  5. Potvrdíte objednávku a zaplatíte zálohu. Záloha je potřeba z toho důvodu, že výrobce může začít vyrábět výrobek přesně na míru podle vašich požadavků (rozměry, barva konstrukce, vzor látky a způsob ovládání) až po zaplacení zálohy.

  6. Markýzu na míru přesně podle vašich požadavků zadáme do výroby.

  7. Markýzu vám přivezeme a odborně namontujeme. Doplatíte zbytek ceny markýzy a montáže. Od nás obdržíte fakturu, předávací protokol o montáži, návod k použití markýzy a záruční list.

Chcete-li se na cokoliv zeptat, rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky. Jsme tu pro vás:
  • Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře [chci napsat]
  • Napište nám e-mail na eshop@confico.cz
  • Zavolejte nám na (+420) 724 020 988
Předváděcí akce markýz
Prezentace vámi vybraných modelů

Pokud se chcete dovědět více o tom jak předváděcí akce probíhá, přečtěte si prosím článek „Přivezeme vám ukázat vámi vybrané markýzy

[zpět na titulní stránku]

Terasové podlahy

Podlaha představuje funkční i estetický základ terasy. Je místem pro relaxaci a rodinné setkávání, spoluvytváří váš domov. Návrhu a realizaci terasové podlahy se vyplatí věnovat náležitou pozornost a rozvahu stejně jako při zařizování celého domu. Nabízíme vám ucelenou řadu materiálů s širokou škálou barevných odstínů a povrchových struktur. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a poradíme vám to pravé řešení právě pro vaši terasu. Zajistíme návrh a kompletní realizaci vaší terasové podlahy.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz