Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Látka markýzy

Látka je klíčovým prvkem markýzy a to nejen z hlediska designu, ale i stínění a ochrany před slunečním zářením. Proto bychom jejímu výběru měli věnovat zvýšenou pozornost. Důležitou roli hraje nejen kvalita látky, ale i její následné zpracování během šití.

Kolekce látek Weinor pochází zejména od předního italského výrobce technických tkanin Para, která splňuje zvýšené nároky jak na kvalitu, tak i na design. Na přání vám můžeme dodat také látku od jiných výrobců jako jsou Sattler (Rakousko), Dickson (Francie) nebo jiných.

šipka vlevo 1 z 3 šipka vpravo
krasa-barev
1. Krása barev

Pozn. Kliknutím na velkou fotografii otevřete prohlídku

Všechny látky z kolekce Weinor jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou, nazvanou Hi-clean finishing. Během procesu zpracování nanočástice impregnace obalí každé vlákno zvlášť a trvale se uchytí v látce. Tyto částice pak tvoří molekulární bariéru. Díky tomu je látka odolná proti vodě, prachovému znečištění a je imunní vůči plísním a hnilobě. Navíc látka získává samočistící schopnost. Voda v kombinaci s prachem proto nezanechává na látce žádné stopy – jednoduše odteče spolu s kapkami vody pryč. Nejenže jsou tyto vlastnosti dlouhotrvající, sluneční záření navíc pomáhá udržovat povrchovou úpravu látky pořád aktivní.

velkoformátový vzorník látek
Velkoformátový vzorník látek

U markýz značky Weinor vám navíc poskytujeme možnost lepení látek místo sešívání. Tato metoda zajistí vyšší voděodolnost a menší tloušťku švů. Možnost lepení nabízíme pouze pro podélné švy, příčné švy jsou vždy sešité. Látky jsou šité za použití dvojité jehly, která ponechává švy ploché. Dvojité švy omezují prověšení látky a umožňují její snadnější navíjení. Tento systém šití spolu s high-tech přízí tvoří páteř látky, která je tak pevná a stabilní.

Kolekce True Colours a Magic Colours
Kolekce akrylových a polyesterových látek
Výhody kolekce látek Weinor:
  • Speciální technické tkaniny vyrobené přímo pro účel exteriérového stínění
  • Vysoká pevnost a odolnost proti roztrhání
  • Syté a trvanlivé barvy
  • Impregnace proti hnilobě a plísni
  • Samočistící schopnost
  • Ochranný faktor UPF 50 +
  • Široký výběr rozmanitých vzorů
  • Výběr šitých nebo lepených švů

Kolekce True Colours obsahuje tradiční akrylové látky. Jejich hmotnost se pohybuje kolem 300 g/m2 a vodní sloupec kolem 300 mm. Ochranný faktor je pro každou látku jiný a závisí na jejím konkrétním druhu.

Látky Magic Colours jsou polyesterové látky, které jsou elastické a díky paměťovému efektu se dokážou vrátit do původního tvaru. Na rozdíl od akrylových látek jsou odolnější vůči pomačkání. Díky barevnému pigmentu, který je uzamčen přímo ve vláknech z polymeru, je barva látky vysoce stálá. Kolekce Magic Colours obsahuje látky o hmotnosti 290 g/m2 a odolávají vodnímu sloupci 300 mm. Tyto látky mají faktor UPF 50+ a jejich ochrana proti UV záření se tak pohybuje mezi 93 až 99 % v závislosti na barvě látky.

Kolekce jednobarevných látek
Výběr jednobarevných látek

Z naši široké nabídky látek si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Při výběru je potřeba myslet na to, že se markýza stane nedílnou součástí terasy a tomu podřídit také výběr barevného vzoru. Markýzu můžete sladit s terasou nebo fasádou domu a nebo ji ponechat jako zcela samostatný, dominantní prvek. Nová kolekce je spektrem vzorů od látek s klasickými pruhy až po moderní stylové pruhy, které jsou docílené zajímavými barvami a kombinacemi opakování. Pro ty, co upřednostňují střídmější jednobarevné látky, jsme připravili spektrum od tlumených až po výrazně syté odstíny barev. Nechte se inspirovat v naši galerii látek.

[zpět na hlavní popis]

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz