Vybrané reference markýz

S laskavým svolením našich klientů vám přinášíme fotoreportáže z vybraných montáží. Můžete si tak snadno udělat představu o tom, jak montáž probíhá. Děkujeme všem svým zákazníkům za projevenou důvěru a přejeme jim, ať mají ze své investice dlouhou dobu radost.

1. Markýza Opal Design II po dvou letech

Rozměr: 4,8 x 3,5 m
Látka: 6-322
Konstrukce: WT029/80081
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 3 kusy
Výrobce: Weinor

Markýza Opal Design II vypadá po dvou letech používání jako nová. A v čem tkví její kouzlo? Celohliníková konstrukce s robustními rameny, povrchová úprava práškovým lakování v kvalitě fasádního polyesteru Drylac® Tiger. polyesterová látka s impregnací proti hnilobě a plísním, odolná teflonová vlákna (PTFE) šitých švů. A hlavně, vynikající návrh a dílenské zpracování. A jestli německá kvalita má i líbivý design? To už posuďte sami...

2. Luxusní markýza Opal Design

Rozměr: 5 x 3,5 m
Látka: 4-977
Konstrukce: Trendová 60740
Ovládání: motorické, čídlo
Ukotvení: na krov
Konzol: 5 kusů
Výrobce: Weinor

Přáním klienta byla instalace markýzy do čela podbití co možná nejblíže okapu. Za tímto účelem byly navrženy a vyrobeny speciální konzoly z nerezu, které umožnily ukotvení do boku krokví střechy. Barva kazety koresponduje s barvou okapu. Vzor látky vytváří příjemný stín s teplou barvou, který působí lehce a vesele. Vzor navíc dotváří barevné spektrum domu a jeho okolí. Výjimečný design kazety se světelným panelem působí kompaktně a vůbec nenarušuje vzhled domu. Prohlédněte si fotky z této nádherné realizace.

3. Luxusní markýza Opal Design

Rozměr: 6 x 3 m
Látka: 6-355
Konstrukce: Slonová kost
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 3 kusy
Výrobce: Weinor

Luxusní markýza Opal Design II LED nejen dobře vypadá, ale také poskytuje širokou škálu doplňků. Zákazník si zde zvolil maximální výbavu. Nechybí proto světelný panel ani navíjecí volán z částečně průhledné tkaniny Soltis v barevném provedení 86-2175-177. Posuďte sami jak krásným a zároveň funkčním prvkem může tato luxusní markýza na domě být.

4. Stylová markýza Cassita

Produkt: Cassita II
Rozměr: 4,47 x 2,3 m
Látka: 3-747
Konstrukce: Trendová 80077
Ovládání: motorické, čídlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Weinor

Kde se elegance snoubí s designem, tak by se dala charakterizovat tato instalace. Díky lehkosti a minimalistickým rozměrům bylo možno Cassitu instalovat přímo do čela betonové převislé stříšky. Barevné provedení dokonalé ladí s barvami prvků fasády. Posuďte sami jak to nyní sluší terase v pátém patře.

5. Luxusní markýza Opal Design

Rozměr: 3,65 x 3 m
Látka: 3-515
Konstrukce: Trendová 90146
Ovládání: motorické, čídlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 3 kusy
Výrobce: Weinor

Luxusní markýza Opal design nahradila starou pergolu, která příliš bránila průchodu světla do interiéru. Jako vždy tato markýza působí velmi elegantně a barevné provedení ladí s venkovními prvky domu. Součástí je také integrovaný světelný panel. Prohlédněte si fotky z této realizace a posuďte sami německou kvalitu.

6. Luxusní markýza Zenara

Produkt: Zenara
Rozměr: 5,5 x 4 m
Látka: WE3-709
Konstrukce: Stříbrná RAL 9006
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Weinor

Výjimečná markýza pro výjimečný dům. Majitelé se rozhodli pro pořízení Zenary zejména pro její čisté tvary a osobitý design, který nikterak nenarušuje vzhled nádherné fasády z pískovcových bloků. Zenara nejen že je nejluxusnější markýzou na našem trhu, ale vyniká také po technické stránce. Může mít šířku až 6,5 m a výsuv 4 m to vše jen se dvěma integrovanými konzolami, které jsou zcela ukryty v kazetě. Navíc může mít také integrované osvětlení a navíjecí volán. A to není zdaleka vše! Neváhejte nás kontaktovat pro další informace. Rádi vám přivezeme ukázat tuto nádhernou markýzu.

7. Elegantní markýza Cassita

Produkt: Cassita II
Rozměr: 3,5 x 3 m
Látka: hnědá 3-504
Konstrukce: hnědá RAL 8003
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Weinor

Majitelé terasy si kazetovou markýzu Cassita vybrali hlavně pro její minimalistické tvary, kompaktní vzhled a široký výběr barev. V zataženém stavu působí velmi decentně a vůbec nenarušuje vzhled průčelí. To vše také díky zvolené barevné kombinaci konstrukce a látky. Večerní atmosféru navíc vykouzlí světelný panel s funkcí stmívání na dálkové ovládání.

8. Kazetová markýza Cassita

Produkt: Cassita II
Rozměr: 4 x 3 m
Látka: Látka 4-304
Konstrukce: Šedá RAL 7015
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Weinor

Vyjádření klienta

S firmou Confico Trading, s. r. o. jsem velmi spokojen. Po krátkém zadání mých požadavků a představ jsem obdržel perfektní technickou a cenovou nabídku s další nabídkou možnosti prezentace výrobku přímo u nás doma. Úroveň prezentace byla perfektní a potvrdila můj správný výběr dodavetele i produktu. Přesně na den byl dodržen i slíbený termín dodání s bezchybnou montáži (o víkendu!) kvalifikovanými pracovníky firmy. Kompletní montážní vybavení bez jakýchkoliv improvizaci rovněž potvrzuje velmi dobrou úroveň firmy. Samozřejmostí bylo i předání průvodní dokumentace v češtině. Firmu Confico Trading, s. r. o. mohu vřele doporučit. Vyjádření z webu Nejremeslnici.cz

9. Kazetová markýza Cassita

Produkt: Cassita II
Rozměr: 4,1 x 3 m
Látka: Látka 3-825
Konstrukce: Šedá RAL 9007
Ovládání: motorické, čidlo
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Weinor

Přáním klienta byla instalace luxusní kazetové markýzy s šířkou jen o málo menší než je průčelí technického domu terasy. Z důvodů dodržení bezpečnostní vzdálenosti od okraje zateplené zdi byly pro kotvení navrženy a vyrobeny speciální konzoly, které umožnily spolehlivé ukotvení markýzy do betonového stropního panelu. Tyto konzoly byly instalovány pod systém zateplení.

10. Kazetová markýza B-50

Produkt: B-50
Rozměr: 2,75 x 2,5 m
Látka: Červená 314 001
Konstrukce: krémová RAL 9001
Ovládání: motorické, čidla
Ukotvení: na stěnu
Konzol: 2 kusy
Výrobce: Brustor

Vyjádření klienta

S realizací jsem spokojený. Dílo bylo provedeno kvalitně a bez závad. Cena byla dodržena a termín realizace rovněž. Se společností se komunikuje zcela nadstandardně. Je patrný zájem o klienta. Doporučil bych ji svým známým. Vyjádření z webu Nejremeslnici.cz


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!









Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz