Volitelná příslušenství markýz

Prodlužte si chvíle strávené na terase některým z námi nabízeného příslušenství. Terasa se díky nim stane vašim letním obývacím pokojem. Léto s vámi zůstane i začátkem podzimu...

Heating Ramp Modulis RTS (Somfy)

Je tepelná rampa s integrovaným přijímačem dálkového ovládání. Pracuje na principu sálavého tepla. Tepelné záření neohřívá zbytečně okolní vzduch, ale pouze předměty, na které dopadá. Vyzařovaná tepelná energie je blízká slunečnímu záření a díky tomu působí velmi příjemně. Ihned po zapnutí pracuje na plný výkon a dosahuje vysoké účinnosti, která je až 92 %. Regulace výkonu je možná ve třech krocích a to 1/3, 2/3 nebo plný výkon. Jeden zářič pokryje plochu odpovídající stolu pro 8 až 10 lidí. Tepelná rampa má příkon 2000 W a dodává se včetně montážního příslušenství pro kotvení na zeď, strop nebo kazetovou markýzu.

Ochranná stříška

Jako doplňkovou výbavu vám nabízíme ochrannou stříšku, která ochrání zejména látku před nepříznivým počasím jako je déšť nebo sníh. Stříška navíc dodá vaší markýze elegantní a kompaktnější vzhled. Stříšky se vyrábí v bílé barvě z hliníkového nebo ocelového plechu.

Lighting Modulis Ramp RTS (Somfy)

Je světelná rampa (osvětlovací panel) s vestavěným přijímačem dálkového ovládání, kterým lze nejen panel zapnou a vypnout, ale také plynule regulovat intenzitu osvětlení. Preferovanou volbu intenzity osvětlení si lze navíc uložit tlačítkem My. Manuálně lze směrovat jak celý panel, tak jednotlivé žárovky. Dodává se včetně montážního příslušenství pro kotvení na zeď, strop nebo kazetovou markýzu.

Můžete si vybrat ze dvou velikostí:
  • délka 3 m, žárovky 5 x 20 W
  • délka 1 m, žárovky 3 x 20 W
Topná rampa Heating Ramp Modulis RTS
Heating Modulis 2000 W
Světelná rampa Lighting Modulis Ramp RTS
Lighting Modulis 3 m
[zpět na hlavní popis]

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz