Dřevěná okna

Plánujete výměnu starých oken ve Vašem domě nebo bytě, a kladete si otázku, zda zvolit klasická plastová okna nebo dřevěná dřevěná eurookna? Pokud by Vaše rozhodnutí mělo stát pouze na straně financí, plastová okna by měla navrch. Ovšem cenový rozdíl mezi okny z plastu a eurookny z přírodního materiálu, dřeva, není nikterak velký, aby Vám dokázal obrátit „kapsu na ruby“. Představujeme Vám eurookna od společnosti TTK CZ – ryze českého výrobce kvalitních dřevěných a dřevohliníkových oken i vstupních dveří.

Atypická střešní okna
Atypická střešní okna

Moderní dřevěná eurookna mají s klasickými dřevěnými okny, které můžeme stále vídat u starších rodinných domků, společný pouze výrobní materiál. Dnešní moderní a technicky dokonalá výroba dovedla dřevěná eurookna k dokonalosti. Profil okna se skládá z několika vrstev dřeva, čímž se zamezí případnému kroucení. Dřevěná eurookna jsou nejčastěji vyráběna ze smrkového, borovicového či modřínového dřeva, veliké oblibě se těší také eurookna ze dřeva meranti, neboli malajského dubu. Čím tvrdší dřevo je při výrobě eurookna použito, tím delší je jeho životnost. Součástí každého eurookna je kvalitní kování a silně izolační sklo, které výrazně minimalizuje tepelné ztráty. Eurookna jsou na rozdíl od plastových oken opatřena okapničkami ve spodní části, které chrání před vnějšími vlivy nejvíce namáhané části.

Průřez eurooknem TTK Komfort Plus
Průřez eurooknem TTK Komfort Plus

Hlavním argumentem pro volbu dřevěných eurooken před plastovými je fakt, že dřevo dýchá, vyrovnává vlhkost v ovzduší a v případě poškození je možné eurookno opravit, což u plastových oken mnohdy není možné. Luxusní, masivní a estetický vzhled je příjemným bonusem. V době, kdy je kolem nás tolik umělých materiálů a plastů, je příjemné se obklopit přírodními materiály, jako je dřevo. Dřevěná eurookna zaručují stejné, ne-li lepší technologické a tepelně izolační vlastnosti jako okna plastová, mají ovšem jednu přednost, které plastová okna nikdy nedosáhnou – přirozenou strukturu a design dřeva. Společnost TTK CZ Vám dřevěná eurookna nejen vyrobí, ale také zajistí odbornou montáž. S dřevěnými eurookny se můžete přihlásit do programu Zelená úsporám a získat tak dotaci od státu na podporu ekologického bydlení v rodinných domech. Kvalitní dřevěná eurookna jsou tou pravou volbou i pro Vás.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz