Vybraná reference

Atypické zastřešení s využitím balkónu

Rozměr: 5,443 x 5,154 m
Konstrukce: Trendová 60740
Markýza: Sottezza
Látka: WE4-977
Podlaha: Forest Plus Teak
Výrobce: Weinor
Realizace: Čechy
Hodnocení firmy Confico Trading, s.r.o. - markýzy, stínící technika - NejŘemeslníci.

Naši dodavatelé

Úzce spolupracujeme s renomovanými dodavateli, kteří pro vás vyrábí produkty s garantovanou životností a velkou užitnou hodnotou. Předpokladem úspěchu je použití kvalitních materiálů a moderních technologií výroby. Nabízené produkty jsou vyráběny ve shodě s příslušnými standardy a normami Evropské unie.

Weinor

Confico.cz je exkluzivním dodavatelem produktů německé společnosti Weinor na český trh.

Za dobu své existence více než 50 let se společnost Weinor vypracovala na jednoho z evropských lídrů oboru zastřešení teras a stínící techniky. Precizní design a mistrovská konstrukční práce je vidět do nejmenších detailů.

Svými inovacemi si společnost Weinor vybudovala skvělé jméno jak mezi zákazníky tak i odbornou veřejností. O tom svědčí řada předních ocenění. Cenu „Top 100 Companies Award“ získala jako jedna z nejvíce inovativních německých společností. Díky prestižní ceně „Red Dot Design Award“ patří mezi designérskou elitu.

Prosklené terasy a markýzy weinor naplňují beze zbytku nejpřísnější kritéria kvality a funkčnosti. Navíc jsou šperkem, který se stane neodmyslitelnou součástí vaší terasy.

Bohemiaflex

Společnost Bohemiaflex CS je tradiční českou firmou s bohatou historií v oblasti výroby stínící techniky pro exteriér a interiér. Na trhu působí již od roku 1920 a neustále přichází s inovacemi a novými trendy v oblasti stínění. Bohemiaflex CS spolupracuje s významnými zahraničními výrobci stínící techniky a textilií. Disponuje vlastním výrobním zařízením a šicími dílnami.

Společnost Bohemiaflex CS si za dobu svého působení získala mnoho spokojených zákazníků nejen na českém, ale i zahraničním trhu. O tom svědčí i množství známých realizací, dobrým příkladem je Amazon Court v Praze.

WPC – WoodPlastic

Společnost WPC - WoodPlastic je český výrobce WPC (dřevoplastových) produktů v licenci americké společnosti Strandex – lídra v oblasti vývoje a výroby WPC technologií.

Nabízí širokou škálu terasových prken z materiálu wood–plastic composite (WPC) – směsi dřeva a kvalitního polymeru. Hlavní výhodou tohoto materiálu je dlouholetá životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům bez nutnosti údržby. Garantovaná záruka na hnilobu, dřevokazné houby a hmyz je až 25 let. Zároveň si tento materiál uchovává vzhled a dřeva.

Fischer

Společnost Fischer je předním dodavatelem kvalitních upevňovacích systémů.

Při námi realizovaných montážích používáme prověřené materiály a technologie s garantovanými stavebně technickými parametry. Jedná se zejména o chemické kotvy, kotvy Thermax s přerušeným tepelným mostem pro kotvení do zateplených fasád, rámové hmoždinky a silikony.

Krinner CZ

Společnost Krinner CZ je výhradním dovozcem zemních vrutů značky Krinner.

Kvalitní pozinkované zemní vruty umožňují stabilní zakládání staveb bez betonu. Pokud si to náš klient přeje a lokální podmínky to umožňují, používáme zemní vruty pro zakládání zastřešení teras. Nespornou výhodou ve srovnání s betonovými základy je jednoduchost a rychlost bez nutnosti výkopů.


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Odesláním tohoto webového formuláře souhlasíte, že Vaše osobní údaje v něm obsažené může společnost Confico Trading, s. r. o. využít pro účely vytvoření cenové nabídky a že je může nadále zpracovávat v souladu s podmínkami na stránce o ochraně osobních údajů.
PŘÍLOHY: Klikněte nebo sem přesuňte soubory myší.

max 20 souborů, max velikost jednoho souboru 5 MB,
povolené soubory: jpg, gif, png, tif, pdf


Kontaktní údaje ve formátu vCard
  Confico Trading, s. r. o.
IČ: 24209970
DIČ: CZ24209970
Dat. schránka: qfs89vx
Banka: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 107-8031020297/0100
Registrace: Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 188919
Adresa: U Kůlen 372 Předboj, 250 72
GPS: 50º 13' 35,2" N 14º 28' 20,8" E
E-mail: info@confico.cz
Telefon: (+420) 724 020 988
Skype: confico.cz